Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak ugrat a főnököm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ugrat a főnököm?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok a főnököm sokkal idősebb nálam, nem jöttek be eddig az idősebb fèrfiak mivel az apám lehetne viszont nagyon karizmatikus ami nálam nagyon nyerő. Igazából szép ès csinos lány vagyok minden fèrfi próbál a munkahelyen flörtölgetni meg incselkedni , de ők idegesítenek. Eleve mikor meglátott eléggé nagyot nèzett mert valamirol beszelni akartam vele , az volt az első találkozásunk.Meg is jegyezte hogy csinos ès szèp vagyok de egyèbkènt ő nem rámenős ugyanúgy aranyos másokkal mint velem. Viszont engedékenyebb valamilyen szinten vagyis azt vettem èszre , próbált segíteni a munkával kapcsolatban azt mondta nem baj hogy ha kèsek párszor ő megengedi. Eltelt pár nap ès ott volt ahol èn , és oda jött hozzám kèrdezni hogy sikerult elintèzni azt a dolgot amiről beszèltünk meg us lepett mert nem gondoltam hogy emlèkszik egyáltalán mèg rám. Meg nem is egy helye vagyunk ő az irodájában van. Bármikor összefutunk mindig mosolyogva nèz meg nekem valahogy máshogy köszönt multkor is, kicsit ilyen flörtölősen. Csak az zavar ha bármikro beszèlgetünk akkor valamin mindig elkezd nevetnu kicsit pl lemagánzom vagy valami ilyen tipikus buta lányos dolgot csinálok,nem tudom na èrtitek. Multkor pèldául volt egy vicces eset ès láttam a szemem sarkábólhogy hozzám akar szólni , direkt nem nèztem oda utána mikor oda nèztem egyből hozzám szólt. Utána meg elkezdett gúnyolódni hogy valamin hogy kislány meg ilyneek. Tudom hogy annyira biztos nem jöhetek be nekihisz lánya lehetnèk, de kicsit olyan mintha csak a messziből próbálkoznak vagy lehet csak ilyen típus? Egyébként nem az a kínos idős bácsi aki hulye bókokkal dobálja meg a lányokat

ápr. 25. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Na most Mucikám, csak nem akarsz sokáig ott dolgozni a ferkónak, máshol tiszta lappal kezded majd, de legyél komolyabb! “Buta lányos dolgokat” hadoválsz neki? Hát még aztán előtte jöjj zavarba eztán. Nőj fel, mert így csak feszengő csitrinek néz, megaláz. Az engedményeit sose vedd bóknak. Majd csak kihúzod ott egy kis ideig. De szívecském, jól vigyáz, mert sok nő lett már félrevezetve megnyerő urak által!
ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt egyedül a te hozzá állásod más az ő irányába.

Ő ugyanúgy udvarol, meg kóstolgat, mint ahogy a többi kolléga tenné, ha nem látnák rajtad, hogy nem vagy vevő rá.

ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem tetszel neki. Azért egy főnök nem szokta csak úgy egy új munkaerőnek azt mondani, hogy nyugodtan késsen sőt, inkább az elején szigorúak, hogy megtanítsák a embereket, hogy mit várnak el tőlük. Azt nem tudom rád mozdul e valaha, azt ő is látja, hogy mennyivel fiatalabb vagy de van erre is esély.
ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg irj Rám én nem ugratlak és lehetsz a barátnőm!
ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Le akar fektetni.
ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Kicsicsibém, a 20-on éves csinos lányokat minden korosztályú pasi meg akarja búbolni ha tudja, akár apád, akár nagyapádkorú.

Mindazonáltal a főnökkel tekerni nem annyira nyerő ötlet - főleg ennyire tapasztalatlanul. Ha beüt a krach és lecserél másra, vagy olyan butuska leszel, hogy beszerelmesedsz akkor nem a főnök szokott megválni a munkahelyétől hanem az alkalmazott.

ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi különös a maga modján stilusában keresi a kapcsolatot, amit a munkahelyi státusz persze zavar, nehezít, kinossá tesz. Az életkor semmit nem jelent pont ugy vonzodik hozzád mint a fiatalabbak. Egyértelmű, hogy azért nevet rajtad, azért "gunyolodik" az idétlenségeden, mert szimpatikus vagy tetszel neki, vonzodik hozzád, és ezt ilyen távolságtartó módon fejezi ki.
ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!