Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amelyik nőnek nincs hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nőnek nincs hüvelyi orgazmusa és irigykedik, az általában tagadja hogy irigyli?

Figyelt kérdés
Vagy megmondja őszintén?
ápr. 25. 23:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Mi van?
ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vaginizmusom van.
ápr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Általában mindenki tagadja ha irigyel valamit. Legyen az a szomszéd kocsija, egy előléptetés vagy ha a haverja húzta ki az 1000ft-ost a csipszből.
ápr. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tovább fűzöm 3ast,...viszont ezt nem jelenti azt, hogy mindenki, aki azt mondja, hogy nem irigy, csak tagadja.
ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#4nek van igaza. A kérdés, a 3-as válaszával vegyítve olyan volt, hogy kb minden nő irigy, mert ha azt irtam volna, hogy nem vagyok, az is csak azt jelentette volna, hogy tagadom.


Hát elég hülyeség ez.

ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Amiről nem tudom, hogy milyen érzés, azt hogy lehet irigyelni? + a csiklóorgazmus is teljesértékű orgazmus,ugyanolyan kielégítő.
ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 egyik szavaddal ütöd a másikat
ápr. 26. 08:46
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
#7, Nézz utána.
ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%

Dehogy üti, látszik, hogy tulajdonképpen semmit nem tudsz a női nemről.


Van külön csiklói és hüvelyi orgazmus te istenátka.

ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

A hatos teljesen értelmes választ adott. Talán tanulj meg szöveget értelmezni.


Egyébként nincs hüvelyi orgazmusom, csak csikló izgatással tudok elélvezni én is, mégsem irigykedtem soha. Élvezem a szex, minden formáját és tökéletesen elégedett vagyok ezzel. Sosem érdekelt, hogy elemezgessem, hogy mitől/hogyan élveztem el. Élveztem, ennyi a lényeg.

ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!