Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha büszke vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha büszke vagyok a méretemre?

Figyelt kérdés
Heteró férfi vagyok és sosem voltam szégyenlős, mivel húspéniszem van és elég nagy lankadtan. Időnként viszont azt veszem észre, hogy szívesen vagyok meztelen és “mutatom” a mértem öltözőkben, zuhanyzókban. Vannak mások is így? Láttatok már ilyet?

ápr. 25. 23:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Eléggé gáz... főleg ugyebár hogy a heteró rovatba írtad és a többi pasinak mutogatod. Fogalmazzunk úgy, kissé búzás.
ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem kicsit szánalmas, hogy a méreteddel, vagy is a farkaddal dicsekedsz, az intelligenciád, vagy bármilyen más ezek szerint hiányzó emberi tulajdonságod helyett.
ápr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel az lehet a gond, hogy valószinűleg egyébb hiányoságaidat probálod ezzel kompenzálni.
ápr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Igazi búzás vagy és oda tetesd át ezt a kérdést.
ápr. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

A 3-as jol irta.

Amugy nem gaz ha nem zavar a meztelenseg, engem sem. Viszont en nem tolom senki arcaba a farkam.

Amugy mekkora?

ápr. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
5. Inkább neked tolják az arcodba.
ápr. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Az a gáz, hogy kérdésnek beállítva itt dicsekszel!
ápr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Alapvetően nem tartom gáznak, hogy büszke vagy a méretes farkadra. Mindig irígyeltem a húspéniszűeket. A meztelenség jó dolog. Öltözőben természetes.

De a túlzott, feltűnően sokáig tartó mutogatás már gáz!

Szinte minden öltözőben van egy ilyen pali ha megfigyelték, aki indokolatlanul sokáig sétálgat 1 szál f@szban. Persze nagy himbálózósban. Izgató látvány először, de egy idő után már zavaró!

Jön a nyár, menj ki nudizni inkább, ott egész nap büszkélkedhetsz a "lecsókolbászoddal". :D

ápr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem tolom senkinek az arcába xd és nem is mondom senkinek, hogy “nézd mekkora nagy a fszom”. Szimplán egyáltalán nem takarom és nem zavar ha látják mások. Szerintem ettől nem leszek meleg. Irodában dolgozom és van egy szép barátnőm is, szóval nem gondolom, hogy e miatt kevésbé lennék intelligens vagy más hiányosságot akarnék vele pótolni. 7-essel részben egyet értek, részben nem, mivel a kérdés kiírásában volt egy kis dicsekedő szándék is, habár inkább mások tapasztalata érdekelne a témában. 5. a kérdés szempontjából lényegtelen, hogy mekkora, ha nagyon érdekel írj privátban, de direkt nem írtam ki ide.
ápr. 26. 06:59
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is büszke vagyok a méretemre csak én azért mert 190cm vagyok. Ezt pedig mindenki látja kivéve, ha kocsival megyek. De hát ki akar ezzel dicsekedni...? Az élet nem egyszerű...
ápr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!