Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok hisztis, ha szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok hisztis, ha szerintem gáz, ha arra ébredek, hogy a barátom épp rám veri?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy mostanában ezt csinálja a barátom. Hajnalban arra ébredek, hogy épp kiveri és rám, mondjuk a hasamra. Ez

Pont úgy volt, hogy előtte szexeltünk, és 2x is elment, egyszer orállal, utána szex közben. Az van, ha mondom neki, hogy ez zavar, kiakad, megsértődik… és nem tudom, hogy ez csak szerintem baromi idegesítő és zavaró, vagy más is kiakadna rajta?


ápr. 26. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Azért az nem jó ha reggelre a k.rva isten is g.cis.
ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Neked van igazad. A párod egy idióta. 41f
ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Igazad van. Jelezted, hogy nem szeretnéd és ennek ellenére csinálja. Ez nagy parasztság az ő részéről.
ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
miért vagy még ezzel a barommal?
ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Én a párom hugára vertem mikor itt aludt és reggel elment dolgozni ketten maradtunk a házba.Csak egy hosszabb póló volt rajta.A takaró félre volt csúszva.Eskü mikor megláttam a csupasz gyönyörű nuniját (17 éves volt én 23 )a farkam szerintem az életbe nem volt ilyen kemény !
ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a formában elég gáz, lehet erélyesebben kellene szólnod neki.
ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
hány éves? 16?
ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
De most spermával van baj? A kiveréssel? Vagy az időponttal?
ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez most komoly?!!! Hát megáll az eszem,azonnal tüntesd el azt a barmot! 29N
ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ezt előtte egyeztetni szokás.
ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!