Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb szexpóz kocsiban?

Figyelt kérdés

Melyik a kedvencetek és miért?

Félre eső helyet kerestek vagy szoktatok nyilvánosabb helyet választani?


Férfi vagyok!!!!!


ápr. 27. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már nyilvánosabb helyen is de általában félre eső a jobb ! A kedvencem amikor fel raknak a motorháztetőre és úgy több pozícióban vagy amikor fejjel a csomagtartóban vagyok és csak a popsim lóg ki és úgy kutyában
ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Beülök jobb1-be, ő meg az ölembe.

Ha jobb idő van, a kocsin kívül, állva, hátulról. Vagy a motorháztetőn szemből.

Általában ezeket szoktuk. Félreeső helyen.

Csináltuk már hátsó ülésen is, de az baromi kényelmetlen volt.


44F

ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem marhára kényelmetlen kocsiban.33F
ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 3as. Nekem is, 186 vagyok. Ráadásul mindig igyekszem tisztán tartani.
ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szutyok szar autonak kell, ahhoz lennie, hogy ne feltsetek es a motorhaztetot hasznalva dugjatok a csajokat. Ha csak kezzel ratamaszkodik az ember, mar horpad is. Mondjuk nem mondom, hogy nem izgatna ez a pozicio, csak tulsagosan feltem az autot hozza!😀
ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még a legnagyobb autó is baromi kényelmetlen, de még egy mikrobusz is - igaz nem a kényelem miatt dugsz az autóban, hanem a "szükség", vagy az izgalom miatt :)

Hátsó v. anyósülés beleülve, vagy hátsó ülés doggy, vagy kiszállva hátulról az autónak támaszkodva.

A motorháztetőre tökéletesen igaz amit az #5-ös írt, nagyon könnyen behorpad s drága mulatság a karosszérialakatos.

ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De azt írta a kérdező, hogy a kocsiban. Motorháztetőn már azért másabb, de az sem az igazi.
ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tény és való, hogy nem a legkényelmesebb a kocsiban. De nem is minden nap tolja ott az ember fia:D

Nekem amikor alkamam volt ilyenre, akkor lovaglás hátul vagy a hátsó ülés soron térdelt keresztben a partner, kinyitottam az ajtót a lába kilógott én meg mögötte. Klasszikus értelemben ez sem vehető annak, hogy kocsiban történt.

ápr. 27. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképp kocsiban, akkor hátsó üléseket ledöntve, önfelfújós matracon. Persze ehhez kombi, vagy egyterű kell. Ifjú koromban sokan dugtunk autóban. De a mai bekamerázott világban már nem csinálnám. Nem hiányzik, hogy vmelyik munkatársam a napi szarról letöltve rajtunk röhögjön.
ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki ennyire kocsiban akarja, vegyen lakókoicst.
ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!