Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen oka lehet, hogy szopni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet, hogy szopni nagyon szeretnek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok..Eddig 3 lánnyal voltam, de mind a három szopni szeretett a legjobban engem. 19 centis méretem miatt?

ápr. 28. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudod használni, úgyhogy inkább csinálják ők.
ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván a méretre is ráizgulnak, de inkább az lehet, hogy az íze is finom.
ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ekkorát a legtöbb lány szívesebben markol, nézeget, szop, mint punciba rakat. A nagyobb fasz elsősorban látványra, kézben, szájban hozza őket szexuális izgalomba, dugásnál már nem

olyan önfeledt a sztori.

ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez mérettől független, ezért érthetetlen a reklámozást leszámítva irreleváns!
ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Most nyilván azt várod, hogy írják a csajok erre a kamu kérdésedre, hogy ooohhh igen, csak a nagy 19 centis farkad a jó, nem a 14 éves kispöcsök... A valóság az, hogy a csajok nagyobbik része tényleg szeret szopni, ha normálisan viselkedsz velük, és kölcsönös a kémia. Pedig az enyém csak 15/4, és mégis szeretik :)
ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
36%

A lányok, nők nagy része szeret szopni, ha az ehhez szükséges feltételek megvannak. Mindenki különbözik, de alapvetően három fontos dolog van, amit általában néznek.

Az egyik a diszkréció: azt senki nem szeretné, ha kikerülne a "szobából", hogy mi történt.

A másik a higiénia, amit talán nem kell magyarázni.

A harmadik pedig az, hogy érezze a helyzeten, hogy ezt neki nem "kell" megtennie, ezzel nem megalázkodik, hanem azért csinálja, mert szeretné.

Ez utóbbi azért is érdekes, mert kimondottan feminista és egyenrangúságban hívő nővel is volt ilyen kapcsolatom. Az egyetlen dolog, amit nem lett volna hajlandó megtenni (igaz nem is kértem), hogy térdelve csinálja. Neki ez nem fért bele, tiszteletben tartottam a döntését, semmi gond nem is volt.

ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!