Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól élvezné egy fiú a szopást? Nökent ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
nők véleménye érdekelne
ápr. 28. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
Hany eves vagy Pistike?
máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szopást,vagy szopatást?

Nagyon nem mindegy.😂

máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gondolom, akkortól, amikor már van éjszakai magömlése és elkezdi a maszturbálást. Hogy ez hány évesen következik be, az nyilván egyedi.
máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem sohasem volt éjszakai magömlésem, akkor most ne is élvezzem a szopást se? :) A kettő egymástól független, és az orgazmushoz amúgy se kell magömlés. A nőknek is van orgazmusa, mégsincs magömlésük.
máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14# Most minek kell kiforgatni, amit írtam? (13-as vagyok) Az éjszakai magömlést azért írtam, mert az a szexuális érettség egyik jele, és őszintén szólva én még nem találkoztam olyan fiúval/férfival, akinek nem volt, de oké, elfogadom, hogy lehet ilyen is. Akkor úgy írom, hogy onnantól, amikor szexuálisan fizikailag megérik, mielőtt belekötsz abba, hogy maszturbálni se szokott minden fiú, mert gondolom olyan is van.

Egyébként olvastam olyanról, hogy egészen kis gyerekeknek - értsd pl. 4-5 éves is okozhat jó érzést a nemi szervei izgatása, és létezik gyerekkori maszturbáció. Szóval még kevésbé lehet alsó korhatárt írni, hogy elméletben mikor lehet élvezetes - és ez továbbra is egyedi. Viszont egy bizonyos kor alatt csinálni ilyet valakinek pedofília. Most jutott eszembe, hogy ez a kérdés talán erre megy ki???

máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15: Igen, pont ez az. Kényes a téma. Mert a jó válasz az lenne, hogy eleve onnantól van relevanciája a kérdésnek, amikor már legális a dolog. Ugyanakkor ez nem életkorfüggő, mivel amellett, hogy igaz amit a #14-es hozzászólásomban is írtam, nekem már azóta van orgazmusom, amióta az eszemet tudom. Nyilván magamank okoztam, ami tök legális, de a lényeg, hogy maga a biológiai folyamat nem életkorfüggő és nem kell hozzá spermium termelődés sem. Éjszakai magömlés helyett pedig spontán is tud ürülni a vizelettel amikor már tele van. Tudom, hogy ciki, hogy nekem nem volt éjszakai, de lehet, hogy azért nem, mert mire lehetett volna, akkorra nálam már réges rég része volt a napi rutinnak az önkielégítés.
máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Azért olyat nem mondtam, hogy ciki, hogy nem volt, csak hogy még nem hallottam ilyet. De simán lehet ez az oka.
máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!