Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, vagy szexi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, vagy szexi inkább ha picit látszik a meghagyott szőrcsík a puncimnál fürdőbugyiban?

Figyelt kérdés
A hétvégén lesz osztálykirándulás, és lesz egy fél napos welness is. Eléggé sűrű lent a szőrzetem és sikerült venni egy olyan bikinit aminek az anyaga is eléggé vékony.Most fazonra van igazíva lent (egy csík) és felpróbáltam ezt a fürdőbugyit és kivehető a csík. Titkon kissé izgat a gondolat, hogy a fiúk látják ezt. Ez szerintetek szexi vagy inkább gáz lenne ? 18 L

ápr. 28. 15:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%

Gáz szerintem.

27N

ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
47%
Nekem tetszene! f.
ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Tök szubjektív, mert valakinek bejön, valakinek nem.
ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Csorogni fog a nyálukat a srácoknak nyugi, és nem egy ki is fogja verni titokban rád!
ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha a csík látszik akkor a nunid is,a kontúrja mindenképpen, Jobb anyagút vegyél fel.
ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

Szexi? Igen.

Gáz? Igen.

A srácok is rólad fognak beszélni meg a csajok is csak más másim szemszögből(+ a tanárok is szerintem...)

Szedd le azt utána növezd vissza

ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nagyon tetszene! f.
ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
16%
Jöhetsz hozzám, megyünk együtt strandolni Kérdező! :) Jöhetnek ilyen lányok, sőt olyan is, akinek teljesen természetes :)
ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
15%
En szeretem a fazon puncit
ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
37%
ehhez látni kéne, hogy meg tudjam mondani
ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!