Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem ment bele a párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ment bele a párod abba, hogy cuckold kapcsolatban éljetek?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert fel se hoztam neki. Olyan személyiség akit ez taszítana, így se vagyok eléggé férfias számára, ha ilyennel előhozakodnék tuti szakítana.
ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is esik róla szó 😅 Amúgy azért, mert feszélyezne.
ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem merül fel, mert nem vagyok recskamatyi nyomi.
ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert én sem akarnék ilyen kapcsolatot.
ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert többre tart ennél.
ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Mert engemet pont ennek az ellentéte vonz, ha a párommal közösen aláznánk egy harmadik felet
ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert falun élünk és fél,hogy kiderül.Amikor nyaraltunk,gyakori volt,hogy csinálta más sráccal,de itthon nem.
ápr. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs rá igénye, nem tud érzelem nélkül szexelni, nem tud előre tervezett időpontban szexelni, egyébként is ritkán szeret szexelni, amikor neki épp kedve van hozzá, nem bízik idegenekben, szégyellős, nem vágyik rá, hogy rajtam kívül bárki más megdugja, rám is csak akkor, amikor épp kedve van hozzá, nem egyeztethető össze az erkölcsi értékrendjével és a munkája is olyan, hogy nem tolerálnák, ha kiderülne.
ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feszélyezné,meg szégyenlős is..
máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!