Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti betudtok fogadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti betudtok fogadni bőven 20 pluszos 6-7cm vastag péniszt?

Figyelt kérdés
Szerintem rengeteg lány betudja, az átlagos 15centimmel semmire nem megyek.
ápr. 28. 17:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Nekem valószínűleg nem férne be, bár még nem próbáltam. Nekem nagyon szük és nehezen tágulok..
ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Volt már 20 centis farkú pasim és vastag is volt neki, de centiben nem tudom, mennyi. Pár lökés után már fájt, ha tövig nyomta, de uhh, fantasztikus érzés volt a szex.
ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül jó lehet még a 15-16cm is?
ápr. 28. 17:56
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, a 16 nálam határeset, szerintem nekem hosszú a hüvelyem és a 18 centi körülit szeretem. Élvezem 16-tal is, de mindig van bennem olyan érzés, hogy nyomhatná még beljebb, csak már nincs több farka🤣
ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Biztos,hogy nem a 15 centi is bőven elég.
ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es csak azon csodálkozok hogy némelyik csajnak 25cm alkarnyi vastag is bemegy koppig. XD
ápr. 28. 18:05
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

"Volt már 20 centis farkú pasim, de centiben nem tudom, mennyi"


Marék lepkébe több ész szorult, pont az ilyenek miatt kamuzunk be +3 centit.

ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

#7 a vastagságát nem tudom centiben, nem a hosszát…


Tipikus férfi, mikor hülyének néz mindenkit, csak valójában neki nincs annyi esze sem, hogy szöveget értelmezzen😩

ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy meg nekem nehezen kamuznál, mert mértem már le több pasi farkát is és pontosan tudom, hogy mi mekkora :D
ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És hogy méred? Az se mindegy ám, hogy alulról vagy felülről. Szemre meg meg nem mondasz 2-3 centi különbséget.
ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!