Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lány is van így mint én,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is van így mint én, hogy kutyapózban amikor pucsítok szégyellem a fiúk előtt a popsilyukam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy butaság, de mindig van bennem egy ilyen kellemetlen érzés, hogy a fiú akivel vagyok végig nézi miközben szexelünk. Nem vagyok elégedetlen ahogy kiníz, teljesen megfelel a normáknak, de mégis valahogy mindig fura érzés ez. Más lány is van így ezzel?

ápr. 28. 19:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
En pl imadom ha a csajom nyalja a popom. Nem kell azon semmit szegyellni.
ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én átadom magam a pillanatnak nem fogok hülyeségen agyalni.Te se tedd!
ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cuki lehetsz ahogy szégyellősködsz, de ne tedd, mert ez a világ legtermészetesebb dolga hogy ilyenkor kitárulkozik a kis popsilyukad!
ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

#10

Az is egy jó dolog :P

ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Akinek nem tetszik az nem fogja nézni, de a legtöbb férfit izgat vagy lehet nem érdekli.

De ez miatt ne szégyeld magad.

Engem se izgat de ha látom nem zavar.

ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Nézd! Sok fenéklyuk van ami nem felel meg ami a mai Euro normáknak, de ha a tiéd igen, akkor semmi gond. :)
ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
45%
Abból a szempontból gáz, hogy ott kakálsz és ezt a pasi is tudja. De ha a pasi elég érett és megérti, akkor ebből nem lesz gond hosszútávon sem.
ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
#17 A hüvelyből meg havonta vér folyik. És?😅
ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%
Ha nagyon zavar, akkor addig ideiglenesen lehet odaragasztani egy csík maszkoló szalagot.
ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Sőt sok pasit izgatik a látvány és onnan áradó illatszagok.
ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!