Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi azt mondja nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondja nem akkor kihasználni, az csak kifogás igaz?

Figyelt kérdés

Több éve ismerjük egymást, anno jártunk is, tiniszerelem volt.

Azóta hol ritkábban, hol gyakrabban beszélünk, most jelenleg elég instabil érzelmi állapotban vagyok. Nincs senkink, ezért pár hetente együtt töltjük a hétvégét. Ilyenkor esténként van simogatás, orál vagy kézzel kényeztetés. Sokat beszélünk a szexről a hétköznapokban. Mêgis ha oda jutunk, akkor csak ennyi történik. Mondtam neki, hogy szeretném magamat nőnek érezni, tehát kezdeményezze a dolgot. Azt mondta nem szerette volna kihasználni a helyzetet. Már másodszorra van ez.

Ha undorodna tőlem, akkor más se lenne, ezt ő is megmondta amikor ezt megkérdeztem.

Nagyon visszahúzódó az ágyban, ami azért meglep, mert ő kezdeményezi többi dolgot, viszont nem szeretnék rámászni sem.


ápr. 28. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem csak kifogás. De azért annyira nem vagy nála bomba, hogy ne tudjon ellenállni
ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes, valami biztos van a háttérben. Én ilyen szituban már megdugtam volna a csajt.
ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Kisgyermekeknek nem való a szex, ilyen egyszerű..
ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy ennyire gátlásos. Megdugna, de tőled várja a kezdeményezést, mert nagyon tiszteletben tart. Az is lehetséges, hogy ilyen típus, azaz mindig ilyen lesz, még évek múlva is neked kell rámásznod.
ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Fantasztikusan hülye és béna férfiak (is) vannak.
ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Hány évesek vagytok?
ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nehéz értelmes okot találni rá, hogyha már szexeltek, akkor miért csak ilyen petting jelleggel.
ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Stabil kapcsolatot nem akar, de jó neki puncival játszani. Valóban nem akar félholtra kefélni, hogy ne érezd magad r..bancnak. A srác kissé tutyimutyi. Szexkapcsolatot akar veled ha te is benne lennél, de felvetni már gyáva.
ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8-al egyetértek a "tutyimutyival", de azzal, hogy nem akar komoly kapcsolatot, nem. Mivel tutyimutyi, nem rámenős, simán lehet, hogy komoly kapcsolatra vágyik.
ápr. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9.: 8 vagyok. Ha akarna, akkor gyakrabban akarna találkozni a kérdezővel. Az a srác csak nem akarja elveszíteni, hogy ingyen puncit simogathasson, de még ehhez is arra vár, hogy a lány mondja azt, hogy "dugjál már meg más nem érdekel ne aggódj". Mást nem tervez a kérdezővel, különben szívesen elmenne vele ide-oda, de emberek közé sem járnak.

Szóval tartom a fenti állításom.

ápr. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!