Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ehhez hasonló mellekkel lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez hasonló mellekkel lehet majd normális szexuális életem?

Figyelt kérdés

[link]


20 éves vagyok, kb ilyen mint a képen, ez már nem fog változni. Én magam hozzá tudok szokni. De félek, hogy egy férfi sem fogja ezt hosszútávon szeretni. Lehetek aranyos, szép, szenvedélyes stb. de egy idő után biztos, hogy elmegy más lányhoz akit nem ilyen mellekkel vert meg az ég...



ápr. 28. 23:54
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja és bocs a """szokatlan""" képért, de itt tényleg jól látszik - jobban mint a fekete fehér műtős képeken - hogy hogy néz ki ez a valóságban, oldalról, stb.
ápr. 28. 23:57
 2/34 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem éppen szexi, de ezeket tök jól megtudják már csinálni
ápr. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Mellesleg csak ezért biztos nem cserélnék le egy lányt.
ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
11%

Nem a mellméreten múlik, hogy milyen lesz a szexuális életed.


#2

Csak aztán majd ha gyereke lesz, nem tudja majd szoptatni.

ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
#4 Eddig még egy gyerek sem halt bele, ha tápszert kapott tej helyett.
ápr. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
58%

Nekem, komolyan tetszik. Sokszor mondták hogy fura az ízlésem, de nekem az szexi, ha egy lánynak van valami látványos testi hibája, akár látható, akár nem. Lehet ez azért van mert az első szexuális élményem egy ilyen lány volt, ami igen kellemes emlék nekem.

Úgy hogy kedves kérdező, egy rajongód már van! :)

ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
52%

Ha valaki tényleg szeretni fog, akkor nem ezen fog múlni

Mindenkinek vannak kevésbé előnyös részei, neked biztosan másod szép

ápr. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy az elöttem szóló írja. Nem ettől függ hogy lesz e valakid. De az is lehet, hogy pont ez lesz a szexepiled a szemében!
ápr. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
53%
4: Nem ez a téma, de a mellméretnek köze sincs a mell tejtermelő képeségéhez. A nagy mell, az kizárólag a fenék látványát hivatott potolni az embernél. A kétlábra állással jelentősen csökkent a fenék szexuális hatása, ezért azok a nők lettek vonzobbak, akiknek zsir halmozodott fel a mellüknél. És mivel a nagy mell csak látvány szempontjából fontos, és NINCS valós funkciója, így evoluciósan nem is lett jól megoldva. Ezért hajlamos a mell a rákosodásra.(lényegében a test működése szempontjából, káros zsirfelhalmozodásról van szó.)
ápr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
74%

Én fenék párti vagyok inkább, de ilyen mell FEHÉRBEN nem zavarna. A négerek nem izgatnak semmilyen szinten.


Ami viszont zavaró lehet, ha nincs önbizalmad emiatt, vagy szégyelled. Az meg abszolút rossz lenne nálam, ha mondjuk nem vennéd le szex közben a melltartót.


Ha amúgy oda vagyok érted, simán tetszene az ilyen melleket is szopogatni, csókolgatni, játszani velük. Oké nem a legszebb mellek a világon a nagy átlag szerint, de ha jól osztod le a többi lapot, akkor valakinek lehetnek ezek is a legszebb mellek a világon.

Bár én alapból nem látok olyan nagy kivetni valót ezen.

ápr. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!