Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ázsiai pasik milyenek az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai pasik milyenek az ágyban?

Figyelt kérdés
Akinek volt tapasztalata ázsiai pasival az leírná a véleményét

#pasi #heteroszexualitás #ázsiai #A méret nem lényeg
ápr. 29. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Iránival voltam meg arabbal. Mindkettőnek jó nagy farka volt, kb. 20 cm :)
ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elég nagy, én inkább a kisebb méretet preferálom, sajnos elég szűk odalent.
ápr. 29. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Arab sráccal voltam. Gyönyörű nagy és vastag farka volt. Metélt és nagyon tiszta, fincsi izű volt, imádtam neki szopni! Jó volt vele a szex is, nagyon sokáig bírta. Elég domináns volt, de szeretem a határozott férfiakat. Még másnap is sajgott a nunim tőle mikor megrakott.

Ha a kisebb méretet preferálod, akkor inkább a távol-keletieket keresd szerintem.

ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Szexuálisan primitívek, ösztönlények, az meg kamu hogy sokáig bírják. Agresszivek, és ha megjegyzést teszel, vagy visszakozol, akkor számíthatsz arra hogy jobb ha minél előbb menekülsz! A nemibetegségekről nem is beszélve! Azt meg vedd észre hogy amit itt írnak...
ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer voltam egy japán férfival. Maszkulinabb típus volt, erős szakálla volt (náluk ez annyira nem jellemző) és szálkás teste.


Teljesen jó volt vele a szex, figyelt rám végig és imádott nyalni. Ha irányítottam valamiben, akkor egyből úgy csinálta. Több menet volt az első kettőnél elég hamar elment, de akkor se hagyott parlagon ;) a harmadik hosszú volt. A farka amúgy nem volt kicsi, se nagy, ilyen tök átlagos. Mármint magyar viszonylatban átlagos, lehet ez Japánban már nagynak számít :D centit nem tudok mondani.

ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!