Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik-e annál nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e annál nagyobb élvezet, mintsem egy még szűz lányt bevezetni a szexualitás rejtelmeibe?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 22:08
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
47 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyon szeretek tanító bácsi lenni!
ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Létezik. Bár nagyon türelmes ember vagyok, ezen a területen talán mégsem annyira. Két szűz lánnyal is volt dolgom, de sokkal jobban élveztem tapasztalt lánnyal lenni, tudta mit hogyan kell és hová. Persze mindennek megvan a maga varázsa, izgalmas tanítgatni meg bevezetni lassan a dolgokat, de én nem élveztem annyira.
ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
8 szűz lánnyal volt dolgom, abból 1-re mondható hogy tényleg jó volt, kettő éppenhogy, a többi kritikán aluli! Nem akartam tanitobacsi lenni mint a nagyon sügér 1-es, így alakult. Soha többé, köszike...
ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
#3 Ő is csak azért csorgatja a nyálát a szüzekre mert egy vén fasz és mindegy csak fiatal legyen.
ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Hát ennél csak nagyobb élvezet van. :D

Komolyan, milyen élvezeti értéke van annak, hogy ügyetlen a tapasztalatlansága miatt? Vagy annak, hogy extrán óvatosnak kell lenni vele? Vagy annak, hogy netalán tán tovább akar várni, mint egy már nem szűz lány?

Max érzelmileg jól esik, hogy te vagy az első, meg érzelmileg sokat ad, ha neked is ő az első, de szexuálisan nem egy extra jó dolog

ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Igen, létezik te incel szüzvadász.
ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Életemben egy nő szüzességét vettem el.

Köszönöm, többet nem kérek belőle.

ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sanyi1666 ***** válasza:
39%

Én még nem voltam szűz lánnyal, de rajta van a bakancs listámon.

21F

ápr. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem különösebben érdekes. A szüzlány mitosz egy nevetséges romantikus baromság. Ebben maximum az éretlen hülyegyerekek hisznek mint a télapoban.
ápr. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem annak van jelentősége, hogy van hártya, vagy nincs hártya, hanem az az izgalmas benne, hogy olyan felfedezés részese vagy, amiben még nem volt tapasztalata, élménye a lánynak és ez nagyon izgalmas, persze csak akkor, ha lelkes, érdeklődő a lány.
ápr. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!