Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben a kategóriában miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában miért adja ki magát több férfi is nőnek?

Figyelt kérdés
ápr. 30. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Mert eleinte a nők is egy álarcot vesznek fel, amíg közelebb nem kerülsz hozzájuk.
ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Hogy a saját hülyeségeiket nők szájába adhassák mert azt hiszik attól kevésbé hangzanak hülyeségnek.
ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem főleg az unatkozás motiválhatja őket. Nyilván vannak trollok is, de tuti van olyan is aki szeretne beszélgetni de pasiként erre elég kevés lehetősége van.


"hülyeségeiket nők szájába adhassák" ez szerintem kimerítik a trollkodást

ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Ingerszegény a mindennapjaik, így unatkoznak. Kapnak cserébe hamis törődést.
ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Mert agyhalottak!
ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Tervezem, hogy egyszer összeszedem az ilyeneket és egy listában mennek jelentésre szélhámoskodásért, több profilra ki vagyok már akadva én is, nézzetek szét a szexualitás, nők egészsége, tini párkapcsolatok kategória élmezőnyében trollkodó egyénekre... És ha szembesíted őket ezzel a ténnyel, még őnekik áll följebb, fenyegetőznek, stb. Némelyik bolondnak nézi az embert, 5 nyilvános válaszban 5 féle életkort ad meg, sőt, olyan is van, aki hol férfi, hol nő. Undorító.
ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Teljes mértékben egyet értek veled.
ápr. 30. 10:44
 8/14 anonim válasza:
94%
6-os vagyok, jómagam csodálkozom ezen, hogy évek óta hagyják őket trollkodni - de ha egy sima szerelmi-, vagy egészségügyi problémával egy kétségbeesett, de tisztelettudó és hiteles ember kiír egy tanácskérő kérdést, azt azon nyomban törlik, CSAK, mert nincs 16 éves.
ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy a trollokat jobban kellene szűrni ezen az oldalon.
ápr. 30. 10:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, kérdező, hogy egyetértesz. Sokan vagyunk így. És ha mondjuk nyilvánosban, minden személyeskedés nélkül helyre tesz egy másokat bepalizó, garázdálkodó alakot, nemhogy támogatást kapna a jó ügyért, hanem még jelentik és még ő kap korlátozást a fiókjára...
ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!