Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexnél hova illik/hagyod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexnél hova illik/hagyod élvezni a pasit?

Figyelt kérdés
ápr. 30. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
He? :D
ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Illik... :D
ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha nincs meg a bizalom, hogy nem kapok el tőle semmi némi betegséget, akkor óvszerbe vagy max. testre.


Ha komolyabb párkapcsolatban az első alkalom, több hónapos ismeretség után, akkor pedig ahová szeretne, nem vagyok erre finnyás.

ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha meg akarod tartani a pasit lenyeled.
ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Gumiba én nem szoktam soha, kicsit tartok tőle, hogy menet közben kiszakad, vagy van rajta lyuk, na meg nem olyan látványos. :D

De a tapasztalatok alapján szint mindegyik bárhová engedte. Volt hasra/cicire, másiknál popsira, de volt aki a szájába kérte.

ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Szamba
ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A fenéklyukamba.
ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagy sokadik - megkérdezed a csajt hova mehet és hova nem (s be is tartod a kérését!).
ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egyénfüggő. Nincs olyan, hogy illik vagy szokás. Ami nektek jó. Nekünk gumiban, női testbe ment. De van aki nem szeretné ezt elsőre.
ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Puncin kívül bárhova..N
máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!