Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim, titeket is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, titeket is felizgat az, ha egy helyes, formás lány biciklisgatyában van?

Figyelt kérdés
Amikor abban a tapadós gatyában megy előttetek az utcán, vagy ül valahol és látszódik a "lényeg", hát nem éppen rossz látvány tud lenni...
ápr. 30. 23:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez a férfitárs olyan boomer és homoerotikus kifejezés...
ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Attól függ, hogy mi van a csomagolásban. Mert valljuk meg nem mindenkinek áll jól. Néha azok is fel veszik akinek nem kéne ☝️ mert azt hiszik, hogy milyen jól néznek ki. Pedig nem 😃
ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
#2 az eszedbe sem jutott, hogy van, aki nem a te örömödre öltözködik, hanem azt veszi fel, ami kényelmes? :) csak csinos nők viselhetnek kényelmes ruhát? A férfiak milyen szerencsések, mert ők lehetnek csúnyák...
máj. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze milyen jól néz ki a kötözött sonka pl. Persze mindenki azt hord amit akar. Csak nem mindegy, hogy néz ki 😃 ennyi az egész. Te meg nem látsz tovább az orrodnál. Mert totál kiforgatod amit más mond
máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem forgattam ki, arra reagáltam, amit írtál.
máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1-es, lehet hogy régimódi kifejezés de semmi homokos tartalom nincs benne, csak így fejeztem ki hogy én is férfi vagyok és őszintén nekem is tetszik ez a fajta "csomagolás", még ha nem is azért veszik fel a csajok hogy tetsszenek, de biztos van ilyen is
máj. 1. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretek abban lenni, azért hordom mert kényelmes és nagyon jól érzem benne magam. Tudom hogy beindítja többek fantáziáját is, de én nem azért viselem.
máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon is!
máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!