Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ők azért próbálkoznak nálam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ők azért próbálkoznak nálam, mert biszexek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és az arcom túl férfias és majd meg is akarom mütetni (nem tudok hosszú ü-t és ö-t írni). Az arcom annyira nyomaszt, hogy soha nem járok sehova kivéve, ha dolgoznom kell menni és ott van, hogy vannak néha férfiak,akik közeledni látszanak felém, de lehet rosszul értelmezem az egészet, mert mindig elbújtam másoktól:-/


Az arcom túl férfias és ezért gondolom, hogy HA tényleg érdekeltek bennem, akkor biszexek lehetnek-e?


máj. 1. 11:12
 1/10 VadApuci ***** válasza:
81%
biszexek akkor lennének, ha tested lenne férfi.de mivel csak az arcod az, így nem gondolnám. elvégre nem az arcodat akarják meghágni ;)
máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én nem értem,hogy ilyen arccal, hogyan jöhetek be bárkinek.
máj. 1. 11:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább a lányok találnának meg. :) Férfiak más testrészedet szeretnék.
máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 VadApuci ***** válasza:
100%
valószínűleg nem az arcod, hanem a tested jön be nekik ;)
máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De túl sovány vagyok :-/
máj. 1. 11:37
 6/10 VadApuci ***** válasza:
51%
az nem kizáró ok. sok embernek bejönnek a vékony lányok is, mint pl. nekem is ;)
máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Nincs sem az arcoddal sem a testeddel semmi baj, valószínűleg testképzavarod van. Menj el pszichológushoz, vagy jöjj össze valakivel, és ne foglalkozz ilyenekkel. Én szívesen lennék veled szexuálisan, ha budapesti vagy.

40F

máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, onnan vagyok valósi, de elöbb mütét kell nekem, mert rühellem mindenem.
máj. 1. 12:04
 9/10 VadApuci ***** válasza:
30%
sztem túl kritikus vagy magaddal szemben. mindenedet nem műttetheted meg, és valószínűleg nem is kell.mindened nem lehet csúnya ;)
máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem az arcod fog számítani egy kapcsolatban, kár ezen rúgózni.
máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!