Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Uj melot kaptam es az irodaban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uj melot kaptam es az irodaban van egy igazan vonzo n0. Kicsit idosebb nalam,de azert siman gerincre vagnam. Tobbi lentebb. ?

Figyelt kérdés

Nem tudom kitorolni a fejmbol, plane,hogy pont ralatok az asztalara es amikor jon megy mindig megpillantom.

Aki hasonlo helyzetbe van, hogy tudja kezelni a helyzetet?


máj. 1. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, swinger klubb, társkereső app, prostituáltak
máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ertem, hogy miert nem dugod meg?
máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mert házas vagyok... plusz rizikozni a melohelyet?...hmm..
máj. 1. 15:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat en konkretan nem ismerek egy ceget sem ahol nincsenek afferok sunyiban. Ha hazas vagy az szivas, akkor a lelkedre van bizva mit csinalsz mindenkepp szenvedni fogsz, ha megtolod ha nem
máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudsz másra gondolni akkor úgyis meg fogod dugni.. Már ha kellesz neki, mert ugye az sem biztos.
máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ezzel a stílussal. Esélyed sincs!
máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez szar ügy, nekem is volt ilyen. Állandóan felállt a farkam rá, ráadásul tudom, hogy szimpatikus voltam neki.
máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg mindig itt vagyok, minden reggel, perverz modon legeltetem a szemeimet es fantazialok a koleganorol.... ez total szivas. raadasul neki is van fickoja, van aki kezelgeti...awh,megorulok..
máj. 14. 10:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Legalább már megszólítottad? Tegyél már valamit ha ennyire kell.
máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaja napi szinten beszelunk jovet menet. Egyutt melozunk. Csak mas munkakorbe.
máj. 17. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!