Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik mániákusan ragaszkodnak az anális szexhez?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik akár képesek emiatt egyből otthagyni a nőt, mikor eljutnak a szexig, aztán addig keresgélnek maguknak olyan párt, amíg találnak egy olyat, aki engedi nekik.
máj. 1. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szinten eléggé érdekes mánia ez, mintha a vagina már nem is lenne jó
máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát, én is izginek tartom, de egy nőt sem tennék tönkre így.
máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Látens buznyák az illető.
máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%

Imádom az anált, mert mocskos és megosztó dolog. Szeretem kitágítani a női popsit.

Sokszor van hogy a punci, csikló csak dörzsölést kap, dugás kizárólag seggbe megy.

Had szokja :P


Szóval nekem kizáró ok lenne ha nincs anál.

máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már ismerkedéskor ki szokott derülni és offolom az olyan pasikat, akiknek akár csak minimális igényük is van az análra. Régen próbáltam, nagyon nem jött be. Párom is próbálta mással, neki sem tetszett. Így egyikünknek sem hiányzik.
máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!