Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egyik barátnőm le akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm le akar feküdni velem, de semmi több, nem elítélendő ez? 32F

Figyelt kérdés
máj. 3. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon szép tőle,el ne szaladj előle.
máj. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén ehhez az internet népe kell...
máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem elítélendő. Sőt sokkal korrektebb ha valaki megmondja mit szeretne mint futni a felesleges köröket megjátszani magát az embernek.

Nem vagyok egy jóképű gyerek de voltak nők kik azt akarták kipróbálni ami a lábam közt van. Mert hallottak egy két dolgot róla. Többre becsültem ,hogy megmondták nyíltan.

máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem, neki is vannak szükségletei és mégsem egy vadidegennel fekszik le. Szerintem így a legjobb ha már szexelni akar.
máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 32 éves férfi vagyok, és ebben a korban azt gondolom, hogy egy ember igazán megtanulhatná már másképp felfogni az életet, és élvezni az adott lehetőséget, pillanatot, adandó alkalmat. Kicsit sem érzed, hogy az élet egyre rövidebb, és erre nem biztos hogy lesz mondjuk 10 év múlva is lehetőséged? Ha nincs feleséged/élettársad/párkapcsolatod, akkor szerintem belefér.
máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És ha továbbadja az ismerősőknek hogy kicsi a péniszem? Rajtam fognak nevetni.
máj. 3. 07:51
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Te barátnőt említettél.... Ha tényleg az akkor ez nem fog megtörténni.
máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Kuldj kepet mekkora
máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7

De komolyan gondolja, ismerem rég.

máj. 3. 08:07
 10/13 A kérdező kommentje:

8

Nem szokásom és pont most írtam hogy szégyellem

máj. 3. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!