Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnál róla, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál róla, ha az első szex túl kemény, vad, érzékietlen?

Figyelt kérdés
Magyarán a meghitt szeretkezés helyett szó szerint csak megkefélne, vagy nem is tudom mi a jó szó rá. Állatiasan, gyors tempóban szétk*rna.
máj. 3. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első meg a többi is inkább szerelmeskedés legyen szó szerint,az nem baj persze ha van vadabb tempó is benne,pl.kutyapózban.Ha nem így történne,azt gondolnám,hogy csak a testem kell neki ürítésre.
máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom most panaszkodsz, vagy dicsekszel...
máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Velem pont ez történt annak idején. Borzasztó csalódás volt.

Szerencsére 2 percig tartott csak az egész.

máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Azt hogy rossz partnert fogtál k! Egy szexuális kultúra nélküli embert.
máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tennék egy nővel sem ilyet. Egyszer volt, akivel éveken át kerülgettük egymást, chateltünk, telefonáltunk, de nem találkoztunk, aztán az ő és az én kapcsolatomnak is vége lett, de amikor online megbeszéltük, hogy együtt vagyunk, jöttek a lezárások. Sokat tudtam róla, a gondolatairól, az érzelmi világáról, és úgy alakult, hogy déltől késődélutánig úgymond randi volt, beszélgettünk végre élőben, aztán elmentünk a szállásra, és ott lehet, hogy picit túlságosan szenvedélyesen szerettem, de utána megbeszéltük és mondta, hogy nem volt rossz, csak meglepte a dolog.
máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
A szex két emberről szól. Lehet, hogy neki ilyen a stílusa, de lehet, hogy csak annyira kívánt, hogy neked esett. Ha ez tetszett, akkor minden oké, néha a vad szex is jól tud esni. De ha nem volt jó, nem volt komfortos, akkor ezt ott és akkor nyugodtan lehetett volna jelezni. Nem kell teljesen a másik akaratának alárendelődni. Ha meg valaki jelzi, hogy valamit nem élvez, de a másik felet nem érdekli, akkor kuka az illető.
máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De akkor sem esEk neki egy nőnek, ismeretlen és b.sz.m szét mint a betont!
máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
, pontosan, adjuk már meg a módját, vagy ha így alakul, akkor ha ilyen vágyam van, rákérdezek előtte mit szól hozzá.
máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fura dolog ez. Neten összejöttem egyszer egy nővel, akivel az elején megállapodtunk, hogy "csak szex"...

Ő férjnél volt még, én sem akartam többet, amúgy sem volt kifejezetten az esetem, de a teste jó volt.

A lényeg: taliztunk, felhoztam. Mondta, hogy szeretné ha keményen, vadul csinálnám meg, mert évek óta nem volt része benne. Megtettem. Beleadtam mindent. Élveztük is. A végén mikor hazavittem, mielőtt kiszállt a kocsimból azt mondta egy érzéketlen vadállat vagyok, mert kevésszer csókolóztunk közben, és hogy inkább ne is folytassuk. Kész voltam...

máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy milyen kapcsolat volt és én mit szeretek.

Egyrészt, ha csak laza kapcsolat vagy csak szex miatt tettétek, akkor ez teljesen normális, nem meglepő.

Másrészt ilyen esetben azért előre tisztázod, hogy ki/mit szeret, szóval nem ér meglepetés.

Harmadrészt én pl. szeretem a heves szexet, nem ettől lesz érzéketlen. Ha volt csók, odafigyelés közben, akkor maga a heves kúrás nekem inkább dobna az élményen.


De még ha komolyat is szerettél volna, akkor is tudod legalább, hogy ő mit szeret és ennyi. Ha nem volt előtte kommunikáció és most sincs, akkor a helyedben azt gondolnám, hogy oké, ő nem az én típusom és nem folytatnám tovább a kapcsolatot. Ennyi, nem nagy ügy.

máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!