Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinaljak, ha ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha ennyire keves a szex? Akar meg engem? 20/n

Figyelt kérdés

Sziasztok, 3 eve vagyok egyutt a baratommal, es az utobbi 7-8 honapban tul kevesszer vagyunk egyutt, hetente csak egyszer, az sem mindig sikerul ugy ahogy terveztem, nem eleg kielegito. Kb minden masnap kezdemenyezek, de szinte 10 alkalombol 8-szor vissza vagyok utasitva, ilyenkor azzal szokott jonni hogy tul faradt, stresszes a munka, vagy hogy nincs mar ra eleg idonk. Megertem, de azt nem tartom nagy elvarasnak hogy szeretnem ha o is kezdemenyezne ha van energiaja, mert a folytonos pofara esestol azt erzem hogy inkabb maszturbalnek mint hogy ujra kezdemenyezzek nala. A kapcsolatunk tobbi resze kozel tokeletesnek mondhato, nagyon szeret engem, szinte mindent megad nekem amire szuksegem van erzelmileg ezen kivul, de nem tudom hogy meddig fogom birni ezt az allapotot. Nekem a fizikai erintes a szeretetnyelvem, osszebujas, csok, puszi, kezfogas, ezek mind megvannak, de szuksegem van ra hogy mas szinten is tudjak vele kapcsolodni, es hiaba beszelek vele errol nehezen erti meg. A szexben eleg odaado vagyok, tobbszor kepes elelvezni ugyhogy mindig figyelek ra hogy sikeruljon neki legalabb ketszer-haromszor, van, hogy csak ugy oralisan kenyeztetem es nem varok semmit cserebe (bar neha jol esne). Az en reszemrol annyit, hogy a sok visszautasitastol megcsappant az onbizalmam, nem merek ranezni kozben, nehezen elvezek el, nehezen engedem el magam.. Hianyzik, hogy akarjon engem valaki, huzza kicsit az agyam, hogy meg akarjon szerezni es ne mindig nekem kelljen erolkodni, egyaltalan nem erzem magam vonzonak igy a mostani allapotban. Probaltam mar szexibben oltozkodni, tobbszor szep fehernemut hordani, uj dolgokat kiprobalni, hagyni, hogy o kezdemenyezzen, de most mar nagyon szomoru vagyok hogy semmit nem ernek a dolgok amiket teszek. Nagyon feszult vagyok igy, de nehezen nyulok magamhoz is, mert meg a fantaziamban is tul visszataszito vagyok, nem tudom mit kezdjek ezzel.

Erdekelnenek hasonlo tapasztalatok, akinek tulelte a kapcsolata, hogy birtatok ki ezt az idoszakot?



máj. 9. 23:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Ennek vége van. Be kellene látnod.
máj. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Pasiként nekem volt hasonló, nem élte túl a kapcsolat. Próbáltam, türelmes voltam...egyszer sikerült egy évfolyamtársamnak elcsábítania annyira ki voltam egy szenvedélyes lepedőgyűrésre képtelen voltam nemet mondani, csak úgy téptem le a ruháit... ez adott egy kis fellélegzést, időt de hamarosan újra a falat kapartam. Nem tudtam fordítani a dolgon... Kezdeményeztem egy komolyabb beszélgetést, hogy nem bírom így de három mondat után közölte, figyi nem megy együtt...
máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Velem is hasonló eset volt, mint az előttem lévőnek. 3 évig voltunk együtt a lánnyal és 3x szexeltünk. És végül nem is a szex miatt szakítottam vele, hanem sok más apró dolog miatt. Mondjuk én nem léptem félre, pedig a lehetőségem meg lett volna rá egy ismerősi körben lévő lány szúrt rám szemet, de nem éltem vele.
máj. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
#3: 3 év alatt 3x volt szex? Ez komoly?
máj. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Halál komoly. Ráadásul huszon évesen. :(
máj. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
A kapcsolatodnak kampó. Ez eléggé egyértelmű.
máj. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
#5: Ez kemény. :(
máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
#7 Igen sajnos nehéz volt.
máj. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Ennek vége kàr erőltetni,se nem szeret se nem kíván...
máj. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hiába szereted még(ha szereted),ennek vége van,ki kell lépned! Ez már csak rosszabb lesz,az idő pedig telik.

De te tudod,te érzed nyílván,viszont ha-ahogy írod-beszélgetések után sem változik a helyzet,akkor ennek vége van,be kell látnod. Minek pocsékolsz rá több időt az életedből?

máj. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!