Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként, menyire vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként, menyire vagy nyaláscentrikus, nőként, mennyire felel meg számodra egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Természetesen, partnered vagy eddigi partnereid véleményéről is írhatsz, ők, miként álltak a p. nyalás témához! (?)

(próbálom úgy fogalmazni, ne cenzúrázzák ki a kérdést, vagyis, nem prűdség miatt írtam így)



máj. 11. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én annyira szeretem, hogy ez sajnos problémákat is okoz nálam.

Nem csak a pucit, hanem az egész női testet végig kényeztetem a nyelvemnel, és ez sokszor oda vezet, hogy eldurranok.

Ez azért baj, mert így sajnos elmarad az aktus merevedés hiánya miatt.

máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ferfiként imádok nyalni, panasz még nem volt rá, sőt inkabb dicséreteket kaptam mindig 😁

A szopás engem nem hoznlázba, ráadásul amilyen fantasztikus érzés az ha érzem a másikon, hogy élvezi amit csinálok, kb viszonzást sem várok sose, de ebben is 2 fél van, nem lehet csak nekem öröm, ha ő mást is szeretne akkor meg lehet beszélni :)

Számomra fontosabb a nyalás, mint a szex😁

29f

máj. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nyalni is imádok és dugni is, ha az egyiket csinálom közben midig vágyom a másikra. Ezért lenne jó a barátnőm mellé még egy csaj harmadiknak mert akkor egyszerre dugok és nyalok.:)
máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!