Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért panaszkodnak nekem más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak nekem más férfiak kis péniszéről?

Figyelt kérdés

Már nem egy lány volt, aki nagyon kevés ismeretség után arról kezdett el panaszkodni nekem négyszemközt hogy mennyire szar hogy milyen kis pénisze van minden pasinak, és hogy milyen jó lenne már egy naggyal találkozni végre. Én jellemzően úgy reagálok erre, hogy "biztos szar lehet tényleg"

De nem tudom hogy mire gondolnak ilyenkor. Lehet tényleg csak panaszodás, de komolyan nincs egy barátnőjük akivel ezt kibeszélhetnék? Vagy ez lekoptató szöveg és azt várják hogy ettől megfutamodok majd, esetleg azt várják, hogy azt mondom hogy na nem kell tovább várnod mert nekem aztán hatalmas van?


Amúgy veletek is volt ilyen, vagy csak én vagy ennyire "szerencsés"?



máj. 11. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért panaszkodnak, hogy sok pasi milyen alacsony.
máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bro' ha ilyenkor nem csapod le a magas labdát és nem vágod rá csuklóból "áááá béjbi' nekem nagy van, gyere teszteljük le" akkor balfék vagy :D
máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát ilyenkor azt várják hogy mozduljak rájuk? És nem is feltétlen kell hogy nagy legyen? Ez csak egyfajta párzási játék?
máj. 11. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért panaszkodnak mert nem dugja meg őket senki. Pedig szexi 20-30 év közötti csajok. Tudják hogy egy kolléganőjüknek csapom a szelet több hónapja, biztos kinézik belőlem hogy én aztán alájuk tudnék vágni rendesen, csak azt nem tudják hogy a külső nem minden🤣🤣
máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én régebben rengeteg ilyen témákról dumáltam csaj haverokkal, kolléganőkkel, főleg mikor olyan alkalom volt, hogy lehetett inni, akkor megnyílnak a csajok rendesen. És egy olyan eset se volt, hogy valaki arra panaszoljon, hogy nagyon kicsi volt valamelyik pasinak. Persze, azt többen is megerősítették, hogy nagyon pici ne legyen azért (a 12 cm számot két csajtól is hallottam, ez az alsó határ), de nem is kell mindenkinek 18-20 cm. Viszont rengeteg panaszt hallottam arra, hogy túl hamar elélvezett, hogy nem elégíti ki, hogy nem állt fel neki, és hasonlók.
máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10-ből 9x nem azt várják, hogy rájuk mozdulj, hanem azért osztanak meg intim részletet mert a friendzone-ba raktak. Viszont ama 10-ből 1x esetet meg nem fogod tudni behúzni, ha nem teszel egy próbát. Szóval legyél tökös :)
máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Logikus amit írsz utolsó, végülis akkor kb 10% esélyem van a sikerre. És nem veszíthetek semmit, mármint az önbecsülésen kívűl :D
máj. 12. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 s ugyan milyen önbecsülésed veszne el? A csaj kezdett el neked hadoválni a pélóméretekről, nem te rohantad le vele. Te csak húztál rá egy lapot, mert helyén van a tököd ennyi.
máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!