Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm elfogadta,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm elfogadta,hogy én mindig seggbe csinálom neki és soha nincs punciba,akkor ő vajon igazat mond? Azt mondta nekem,hogy igen,ő elfogadta. Mikor osszejottunk,igényelte a normál szexet,de én atszoktattam az analisra néha sikositas nélkül.

Figyelt kérdés
máj. 12. 18:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha nektek jo akkor mának nem mind1?
máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Majd csak aranyeret kap elobb utobb
máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
El is venném feleségül,ha ez tényleg így lenne
máj. 12. 19:03
 4/27 érdeklődő35 ***** válasza:
79%

Lehet

Vagy bőven van pénzed....

máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is fura ez,mert az elején normálisan akarta. Lehet csak nekem akar megfelelni?
máj. 12. 19:09
 6/27 A kérdező kommentje:
Élvezi,és már azt hiszem leszoktattam teljesen a puncirol. Csak mi van,ha nekem mondja ezt
máj. 12. 19:10
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Punciba mással csinálja
máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hm.....
máj. 12. 19:12
 9/27 A kérdező kommentje:
Mindig az én igényeimet lesi. Szexben is törekszik rá.Azt mondta,hogy nincs neki más
máj. 12. 19:13
 10/27 A kérdező kommentje:
Együtt tervezzük a jövőt.elvileg
máj. 12. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!