Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlzás, ha ragaszkodom ahhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás, ha ragaszkodom ahhoz, hogy a csaj meg legyen fürödve rendesen szex előtt?

Figyelt kérdés

Anélkül nem vagyok hajlandó kinyalni. Nekem a 2-3 órája fürdött punci, ami már volt wc-n nem kell. Valahogy nem ízlik. Undorítónak találom.

Én is csak a frissen mosott farkam engedem a szájába venni. Nehogy valami rossz ízt vagy szagot érezzen.


Spontán szexben csak akkor vagyok benne, ha nincs oral.


máj. 13. 00:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az a normális dolog amikor fürdenek előtte mind a ketten.
máj. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én mindig az előtt fürdök, hogy elindulnék valahová, így reggelekre/délelőttökre jut az esték helyett. Lehet, hogy így még számodra se lenne vészes a helyzet, főleg, hogy egyrészt 2-3 óránként közel se mindig járok mosdóba (csak ha rengeteget ivós napom van), és amikor igen, nedves törlőkendőt használok alulra (nem csak fenékre). Ha ilyen feltételek mellett is taszítana az orál, nem erőltetném, nem vagyunk egyformán finnyásak.
máj. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

Én ilyenben nem lennék benne nekem jobban ízlik a pénisz ha érzem az illatát az se zavar ha párszor pisilt aznap. Nem szeretem ha steril.

Az se tetszene hogy mindig csak frissen mosva lennének hajlandók hozzám érni.


De ettől még rengeteg olyan nő van (sokat olvastam már ezen az oldalon) akik úgy vannak vele mint te, ilyet kell választani és win-win

máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez alap kellene, hogy legyen. Az más kérdés, hogy amelyik nőben megvan az alapvető igényesség, az válogathat a férfiak között.
máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is alapvető szex előtt a mosakodás.


47/F

máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egyáltalán nem gáz ha esetleg nem sikerül letusolni. Van nedves törlőkendő is meg lehet oldani ha nagyon szeretnék:)
máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként mondom, hogy orális szex esetén ( meg úgy általában is) elvárható legyen, hogy azért ne legyen tiszta büdös meg koszos az ember. Nyilván nem kell, hogy she előtt 2 perccel fürödjünk meg, de azért ha este kerül rá sor, akkor azért nem ártana egy felfrissítés.
máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Aki ad magara, az vizeles utan megmossa.
máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!