Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogyan álltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan álltok az olyan nőkhöz, akik szexuálisan ki vannak rátok éhezve és intenzíven kezdeményezik az együttlétet?

Figyelt kérdés
Taszít, ha a nő ilyen aktív vagy tetszik? Tegyük fel, hogy nem mindig ilyen.

máj. 13. 00:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tetszene, hol találom ? 40+ F
máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Éjfélre értem haza satu részegen, nem is emlékszem rá hogy értem haza csak arra hogy mielőtt hazaindultam két csaj már arról beszélt hogy hívják a mentőket mikor visszanyertem az eszméletemet. Másnap reggel meg 7 kor kellni kellet. Na az én babámnak meg hajnal 4kor jutott eszébe szexelni. De ilyet amit a 10es írt... én semmit nem csináltam csak hagytam életet leheljen belém aztán meglovagolt meg szóltam hogy mikor szálljon le és lenyelte. Mert megszakitásosan csináltuk.


Hát igen, én is voltam fiatal :D

máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös lenne a vonzalom, örülnék neki!
máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egy idő után terhes lett.


Egy lépcsőházban laktunk és az ajtaja előtt kellett elmennem mindig.

Eleinte nagyon jó volt. De tudtam (ő is) ,hogy ez csak szex kapcsolat.

Egy idő után nem tudtam olyan csendben leosonni, hogy ne nyílt volna az ajtó. Bárhova indultam (haverok, kocsma, stb) mindig nyílt az ajtó és beszélgetni kellett.

Nagyon kényelmetlen lett a szitu, nem akarta megérteni, hogy nem ő az igazi, nem akarok vele lenni mindig!

Csúnya veszekedéssel tudtam csak megszabadulni tőle!

máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Huhh, hát külön köszi a jó sztorikat! 😄


Nekem az a tapasztalatom, hogy ezt max. elméletben élvezik a férfiak, a gyakorlatban inkább kevésbé. Persze néha-néha benne vannak a játékban, de többnyire nem.

máj. 13. 15:06
 16/16 anonim ***** válasza:

#15:

Ez inkább úgy helyes, hogy gyakorlatban akkor élvezhető, ha a csaj tudja mikor és hogyan kezdeményezzen :)

Én a vadabb szexet szeretem, BDSM és még más perverz vágyak...DE mellette van amikor simogatás, ölelés amire vágyom, ami simán átfordulhat szexbe.

máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!