Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok arcából, alkatából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok arcából, alkatából nagyjából külsőleg ki lehet következtetni, hogy hogyan nézhet ki a puncijuk?

Figyelt kérdés
máj. 13. 19:58
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
32 szavazat
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
14%
Alkatból igen
máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Na, most, egy ilyen szintű, alpári, beteg , magaslabdát csapjon le az ember azzal, hogy nézz a tükörbe, haver, és mit látsz, mekkora a tiéd?! Ugyanakkora, s attól vagy te ffej?!
máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

Általában azoknak a lányoknak a legszebb a szeméremteste, akik kicsit sportosak vagy fizikai munkát is végeznek (pl. pultos, bolti eladó), de nem sportolják szét magukat. Jellemzően a szétsportolt nőknek túl nagy a csiklója, kisajka, de ugyanígy álluk, fülük is.

Aki meg kicsit husi, annál nem alakul ki női hormonoktól szép szemérem test, hanem csak jellegtelenül elpárnásodik, az ilyeneknek sok a gyulladás a szervezetében, így ott is jobban kipattogzik.

máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
#3 te se láttál még élőben nőt, ruha nélkül.
máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Itt gyakori olyan elméletek vannak, ha nem látogatnám az oldalt már 10+ éve én azt hinném csak trollok, de a sokéves tapasztalatom az hogy ezeket sajnks komolyan gondolják.

Egy ugyanilyen, péniszes kérdésnél meg az volt a nagy megfejtés hogy akik sportolnak azoknak nagyobb farkuk van. És b*sszátok meg 100%ban hasznos volt a válasz mikor utoljára ránéztem. Én csak fogom a fejem hogy hogy a f*szba lehetnek annyira kretének az emberek, hogy azt gondolják hogy a sporttól megnő a pöcsük, vagy péniszre gyúrnak? Vagy van valami kutatás miszerint a nagyobbal rendelkező férfiak hajlamosabbak sportolni? De punci esetében hasonló agyfasz az egész. Ha túl sok volt a ritmikus gimbasztika akkor megnyúlnak a kisajkak? Meséld kár ezt el nekem 3-mas! :D

máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet! Elég sok p.ncit láttam már swignerben, privát bulikban, de amíg nem kerül le a bugyi addig senki sem tudja előre megmondani.
máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
#5 Csakis az ilyenek miatt járok fel napi szinten. Egyszerűen nem tudom abbahagyni. Ha rosszkedvem van, azonnal felvidulok. Ami nekem is megdöbbentő, hogy az esetek többségében komolyan is gondolják, amit ide legépelnek...
máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

#3 ezt most te komolyan képes voltál leírni? :D lehet hogy troll vagy, igazából remélem.


Gondolod a sportnál a punci is formálódik? Pl akik meg keményen gyúrnak, azoknak meg megnyúlik a csiklójuk az erőlködéstől. Rendben, ma nagyon sok mindent tanultam. Örülök, hogy feltévedtem ide.


Egyébként régen jártam edzőterembe, ma egyéb okok miatt nem és felszaladt rám pár kg. Most én melyik kategória vagyok? Aki szépre formálta a punciját az edzőteremben vagy akinek kipattogzott, amorf puncija van a plusz kilóktól? Hadd kérdezzem meg, ha újra járok edzőterembe és túlzásba viszem az edzést, megnőhet a csiklóm? Köszönöm, ha válaszolsz.

máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Súlyingadozással küzdő nőként mondom, hogy zsírszövetből a szeméremtestre is rakódik valamennyi, így a túlsúlyos nőknél "husisabb" az a terület is, de más különbség/összefüggés nincs.
máj. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A száj formájából, alakjából, arányából, lehet következtetni a puncira, mert az emberi testrészek hasonlítanak egymásra. Tehát némi tapasztalattal a puncija jellegét kilehet találni a szájból.
máj. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!