Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok olyan nőket akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan nőket akik szeretnek úgymond kockáztatni? (pontosabb megfogalmazás lent)

Figyelt kérdés
Mindig is vágytam arra, hogy valakivel nyilvánosan szexeljek (pl.: erdő, próbafülke stb.). Hol találok olyan nőket akik vevők erre? 24/f

máj. 14. 09:07
1 2
 1/15 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egy extra dolog egyébként. Sok pár csinál olykor hasonlókat. Szóval kb bárhol találhatsz ilyet, csak nem így kell keresni, hogy: "Hé én a próbafülkébe akarok szexelni, jössz?".
máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát hogy őszinte legyek, nem vagyok a szavak embere.
máj. 14. 09:31
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ja hogy még balfasz is vagy..
máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. Mondjuk anyádhoz egy szót se kellett szólni.
máj. 14. 09:41
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
És még tapló is,aki nem tudja kezelni a kritikát..Hadd találjam ki van egy érettségit oszt jónapot.Bocs de lúzer ,taplókkal nem kezdek.
máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja hogy te ezt kritikának nevezed? Akkor én csak kifejtettem a véleményemet a kritikádról.
máj. 14. 09:48
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Tinderen. Ha nem vagy túl sikeres, akkor 40 körüli korosztályból, ha csajokra tudsz szépen költeni (egy vállalkozó minőségi szakmunkára képes mesterember is már tud), akkor meg 20 körüliekből is.
máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek ez képes lenne költeni..Haver az is ciki hogy ennyi idősen nem tudsz csajozni:-)Nyugtasson a tudat havonta dugok jó nőket...
máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem dughatnál az erdőben.22L vagyok. Olyan 45-60.000 Ft-ot kérek támogatásnak/alkalom.Ha benne vagy írj.
máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok,azt kihagytam hogy ebbe smaci nincs és anál sem.Csak berakod s megdugsz aztán megyünk tovább.
máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!