Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakorikérdésekről lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorikérdésekről lehet alkalmi/párkapcsolatban részem? Mennyi rá az esély?

Figyelt kérdés
Ha valakivel volt ilyen, meséljétek el a történeteteket nyugodtan. 24/f

máj. 14. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi biztosan.

De olvastam itt kapcsolatról is

máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Az esélyed meglehet rá, persze nem úgy ahogy a férfiak java része hiszi..


Könnyen ki tud alakulni beszélgetés vagy társalgás valakivel, ha mind a ketten úgy álltok a dologhoz.. de szerintem, ha már az első pár üzenetben elkezded szexuális kérdésekkel traktálni, ahogy naponta kb még 10 másik ember teszi, na az már régen egy rossz kiinduló pont.

máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Férfiként legfeljebb akkor van rá reális esélyed, ha a homoszexualitás kategóriába írsz.
máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt mar, tobb lannyal 1 alkalom, egyel pedig tobbszor is
máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Itt, nincs szerintem valódi lány csak akik annak adják ki magukat. Viszonyon vagy a szexrandin keress, ott a valódi csajok írtak rám és volt tali :D ott könnyebb mert látnak és ha bejössz nekik úgyis írnak, ahogy nekem is. Itt gyk-n...nulla. F.
máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem több lány is volt innen
máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet bizony! Itt ismertem meg egy fantasztikus csajt. Beszélgetni járt ide, nem szeretőt keresni. Egészen apró kiskapukat hagyott amin, amin éppen hogy engedett besurranni. Végül eljutottunk a taliig is. Nem egyszer taliztunk, fantasztikus volt minden alkalommal. Teljesen érthető és elfogadható okok miatt nem kívánt velem talizni többet,amit nagy nehezen de felfogtam🙂 Ez persze nem azt jelenti h nem gondolhatok rá milliószor😊 Ezt csak azért meséltem el mert nem lehetetlen, ha kitúrod a szemetet, bukkanhatsz kincsre. Na meg azért, hogy feldobjam a napját a kis "szeretőmnek" mert tudom hogy olvassa amit írtam és fülig ér a kis szája😃 Legyen szép napod, Piros!😏
máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pipacs*

Autokorrekt🤨

máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!