Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amióta borotválom, folyamatosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta borotválom, folyamatosan viszket, piros, kiütéses, éget. Mit lehet tenni? 24F

Figyelt kérdés
máj. 14. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne húzd visszafelé a borotvát.

Általában 1-2 napig borotválkozás után viszkethet amikor nő vissza.

Az is lehet, hogy rossz minőségű borotvát használsz.

máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fontos a jó minőségű borotva és a megfelelő mennyiségű borotvahab.


Legjobb fürdés után csinálni, amikor a bőr és a szőr kicsit felpuhult.


Én mondjuk növekedési iránnyal szemben szoktam borotválni a simább felület miatt, de ritkán szokott kipirosodni (általában akkor, ha kapkodok). Apropó, ez azért türelmet igényel, nem szabad gyorsan letudni.


Ollóval a lehető legrövidebbre kell vágni, hogy minél kevesebbszer kelljen átmenni rajta.


Fontos, hogy csak úgy húzd végig a pengét, ha van a területen hab. Tehát ha egy területen többször át kell menni, akkor annyiszor be kell kenni.


A másik fontos művelet, hogy a borotválás után hideg vízzel (tényleg jó hideggel) kell leöblíteni. A hideg összehúzza a pórusokat és nem fogsz kipattogni.


Nekem ez a módszerem, bárhol is borotválkozzak és beválik.

máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Le szoktam pisilni és az használ 🤷‍♂️

Nem vicc!

máj. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd borotvàlàs utàn. Ha gyenge az amit hasznàlsz, akkor lehet a patikàban kapni tiszta alkoholt. Az csíp rendesen, de megoldja ezt a problémàt.
máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy ne borotváld...
máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!