Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki volt a rosszlanyok.hu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt a rosszlanyok.hu oldalról olyan lánynál aki az értékelést nem engedi milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

máj. 15. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt rendkívül pozitív élményem is ilyen hölggyel, meg masikkal óriási csalódásom is.

Ugye attól függ, mi okból tiltja le az értékelést, hogy megőrizze az inkognitójat, vagy mert tele van rossz véleménnyel?

Egyébként ha volt az elmúlt évben elfogadott értékelésed, akkor tudsz keresni azokra is, akik letiltották.

máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem semmit sem jelent. Egyszer rávettem magam, hogy kipróbáljak egy olyan hölgyet az oldalról akitől ódákat zengtek, hogy hú meg ha de jó az orálja... hát nem tom, koncentrálnom kellett, hogy egyáltalán elélvezzek. Szóval életem első egyben utolsó ilyen jellegű szolgáltatása volt. Nem tudom kik élvezik ezt de nekem nem jött be...
máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkit lehet értékelni az oldalon, csak ha nem vagy tag, akkor neked nem látszik.
máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
nekem jo elmeny ilyennel meg nem volt
máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont úgy jártam, mint a 2 es. Elmentem egy csajhoz, mert egy csomó jó értékelése volt, főleg, hogy milyen fantasztikusan orálozik. Nagy csalódás volt, egy fogazós rángatás volt az egész, pedig 40 körüli elfogadott értékelése volt a rosszlányokon. Soha többet. Szóval szerintem az értékelések nagy része kamu.
máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. Válaszoló én előfizettem RL tagságra és van akit nem lehet értékelni.
máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 sajnos igen mert szar az oldal
máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!