Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme orgazmust színlelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme orgazmust színlelni?

Figyelt kérdés
Nem cinikus sztereotípiákat várok, komolyan érdekel, mégis mi értelme van ennek, mit old meg?

máj. 16. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
a világon semmi
máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%
Sok nő azért teszi, mert valójában nem mer őszintén beszélni a párjával/partnerével amit valahol meg is értek. Sokan úgy élik meg ezt, mint kötelező elem és ha esetleg nincs meg, vagy nem nagyon jön nála össze (ami többnyire a partner hibája) akkor azt saját maguknak és a saját hibájuknak tulajdonítanak be, amit szégyellenek. Talán ez is csak egy általánosítás, de szerintem lelki okai vannak a legtöbb esetben, mintsem bármi értelme.
máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt párom aki azt mondta 2 perces szex után hogy neked is ugyan annyi időd volt.

Hiába mondtam neki hogy nekem ez így nem jó hogy csak feláll a farka és már rakja is be.

Se előtt se utánna nem elégített ki máshogy.

Így inkább megjátszottam hogy nekem is jó.

Ilyenkor pedig megkaptam hogy milyen jó szinésznő vagyok.

máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Se előtt se utánna nem elégített ki máshogy.


Így inkább megjátszottam hogy nekem is jó."


Biztos nem maradtam volna így benne, ez igazolja, hogy nem törődik veled, és értelmetlen a kapcsolat.


Nem gondolnám, hogy olyan rohadt nagy igény, hogy valódi legyen az orgazmus, ha nem is aktussal, de tehetne mind azért, hogy a nőnek is jó legyen, ne legyen szükség hazugságra.


Amit a #2 ír, az is valószínűleg a társadalmi elvárásokra épül, sok nő nem mer beszélni arról, mi a jó neki, nem meri megélni a saját szexualitását.

De így az egész élete gyakorlatilag hazugságra épül.

máj. 16. 08:37
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Mert zavarja és magára veszi a másik ha nem jön össze


Az első pasim nagyon rugózott rajta és mivel nem azért nincs orgazmusom mert valamit rosszúl csinált hanem mert sehogy sincs hüvelyi orgazmusom így inkább megjátszottam mielőtt komplexusai alakultak volna ki miattam


Másik pasimnál ha mondtam hogy hagyjuk a nyalást inkább térjünk rá a sexre mert már úgyse lesz semmi...egyszerűen látod ahogy átmegy a csalódás az arcán hogy akkor ő most béna meg valamit rosszúl csinál, holott mindent ugyanúgy csinál csak épp nem jön össze.


Nem azért játszom meg mert amúgy szxr az egész hanem mert nem akarom hogy az a pár alkalom befolyásolja meg elvegye a kedvét amikor nem megy.

Az orgazmusom után pedig minden pasi sokkal lelkesebb és aktívabb akár megjátszott akár nem. És ez nagyon is sokat számít.

máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem merevedésem volt és ondó is kilövelt mikor dugtam a csajom, de maga az orgazmus érzés elmaradt, így mindíg megjátszottam hogy élvezem.


Azért csináltam mert nem akartam elfogadni hogy meleg vagyok.

máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Csináltam óvszerben mert ott nem vette észre a csaj, hogy nem mentem el. Mi értelme volt, nem akartam megbántani, végül is csak egy alkalom volt vagyis lett belőle...ami nem megy nem kell erőltetni de lelkébe sem kell gázolni a másiknak. sztem. F.
máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anti paladin ***** válasza:

Egy kapcsolatban néha beleférhet a kegyes hazugság ha nem akarunk belegázolni a másik lelkivilágába. Bár személy szerint jobban kedvelem a teljes őszinteséget.


Ellenben az állandó megjátszás értelmetlen.

máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!