Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben felmerült a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben felmerült a hármas szex, mondta a párom hogy akkor már inkább még egy faszi, izgat mást is az ilyen?

Figyelt kérdés
máj. 16. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze!
máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Engem az izgat, ha cuckold os férfi nőjét dughatom meg, vagy a legyen inkább akkor még egy nő 🤔
máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Izgalmas persze.
máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk is felmerült. De egyelőre csak vágy maradt. Barátnőm biszex, izgatja a 2L+1F felállás, de parázik hogy a barátnője jobban megtetszene nekem, szóval inkább mégsem akarja.

Benne lenne 2 fiúval is, fűztem haveromat, majdnem össze is jött párszor, de az utolsó pillanatban mindig meghátrál a srác. Eskü nem értem őt se...! Pedig régebben ismerem, mint a barátnőmet. Együtt járunk edzeni is, látjuk egymást a zuhanyzóban. Ráadásul én dobtam fel az ötletet neki és én osztanám meg vele a nőmet! Neki nincs veszteni valója.

Szóval mindenkit izgat, mégsem tudjuk összehozni.

Idegennel meg nem szeretnénk. Szerintem fontos a bizalom is.

Azért még reménykedem, hátha egyszer csak összejön...!

máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4


Mindjart erkeznek is az ajanlatok a solo uraktol 😅

máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hármas, négyes persze hogy izgat.
máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!