Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért szabad szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért szabad szinte mindent?

Figyelt kérdés

Szexizmusról beszélnek amikor fütyülnek utánuk az utcán szövegeléssel, miközben a nők simán bejárnak a férfi mosdóba is gyakran, ahol natúran lehet férfi péniszt is látni, nem egyszer teljesen takarás nélkül.


Ekkor nevetgélnek mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, mekkora felháborodás lenne belőle ha idegen férfiak láthatnák mosdóban a nők vagináját?


máj. 16. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem fair az elet.
máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
A nők megalázhatnak egy férfit a farka miatt. Ez van, nekik bármit lehet. Ez a fene nagy egyenlőség is már a ló túloldalára lendült. A nyúl viszi a puskát.
máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Furcsa kérdés. Pontosabban mi a bajod? (Mert ha bemennél fiuként nöi mosdoba akkor sem valoszinü, hogy látnál puncit, mert ott csak fülkék vannak. Nics nyitott piszoár:-)
máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert náluk van az összes pin@ és ez viszi előre a világot. Punci nélkül össze omlana a világgazdaság.
máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az hogy pl. a mosdónkba bejönnek és még gyakran nevetgélnek is rajtunk, hogy jéé ott a kukija....


Ha meg mi bemennénk a női mosdóba kitörne a sikoltozás pedig ott csak kezet mosó meg sminkelő nőket látni.

máj. 16. 12:02
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Mégis hol történik ilyen? Nem vagyok idős se gyerek már de ilyen még nem tapasztaltam és nem is hallottam pedig beszélek emberekkel és járok wc-kre... F.
máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Furcsa kérdés. Pontosabban mi a bajod? "


Mi a bajuk a nőknek ha pl. én megyek a női mosdóba ahol tényleg semmit se látni? Miközben számukra természetes végigsétálni a piszoáros részen is a fülkékhez.

máj. 16. 12:30
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

“ nők simán bejárnak a férfi mosdóba is gyakran”


Ilyet soha nem láttam még.


De ha ennyire zavar akkor el lehet költözni Irakba, Afganisztánba meg az összes iszlám országba. Gond megoldva.

máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez tuti, valami általános iskola... "kuki..." Egy étteremben, vagy nyilvános helyen, ez nem nagoyn hiszem, hogy gyakran előfordulna.. Amúgy, meg a nők azt teszik meg, amit hagyunk nekik, és bár szeretem a puncit, de az nem minden, szóval, ha zavarna ( bár nem zavar) kitessékelném a mosdóból őket, vagy akkor elmennék a fülkésbe, és kapják be, ja akkor jönnének velem.. De igaza van a kérdezőnek, mindenért a nők a hibásak, szóval ne is foglalkozz velük, majd mi intézzük őket, te csak féltsd a pömpölőd:)
máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Mert feminista világban élünk. A nőket nyíltan és burkoltan is magasabb rendűként kezelik, a férfiakat diszkriminálják. Ez volt a feminizmus célja, és ennek a kettős mércének a további erősítése a célja most.
máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!