Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratnom le akarja merni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom le akarja merni a peniszemet, ez normalis ?

Figyelt kérdés
Csak atlagos merettel rendelkezsmem, igy nem ertem, miert...
máj. 16. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De élvezi a szexet veled? Mivel indokolja hogy le akarja mérni?
máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát hadd mérje...
máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Izgató számára ez. Nincs ebben semmi rossz. Én hagynám a helyedben.
máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Lehet hogy ha nincs meg 16 cm, akkor szakítani fog. Szerezz be gyorsan egy hamisvonalzót, ami 1 centinek mutatat kilenc milimétert. Így az is elég ha csak 14,4 centis a péniszed. Ha ennél is kissebb akkor nem túl feltűnő, ha kb 2 centivel a péniszed fölé helyezed a vonalzót, viszont a vonalzómásik végét hozzáilleszted a makkod végéhez, plusz nem túl feltűnően kissé lejjebb nyomod a péniszed, ezzel nyersz kb további 0.5 centit. Nyilvánvalóan nyomd be a vonalzót amennyire csak tudod, ne is verd ki a mérés előtt legalább egy hétig, igyál sok vizet, ez valóban megtudja pár miliméterrel növelni a péniszt, persze csak amig ezt az egészsèges életmódot folytatod.

Én saját magamon azt tapasztaltam, hogy ha teljesen benyomom a vonalzót, akkor akár alulról, akár felülről, akár oldalról mérem, ugyan az az eredmény jön ki, viszont sokszor írták mások hogy oldalról akár 2 centivel is hosszabb lehet,és szerintem ők vannak többségben szóval ti is oldalról mérjétek. Ha nagyon ügyesen csinálod és szerencsèd van akkor akár a 12 centis péniszről is elhitetheted hogy 16centi. Remélem sikerül ês nem fog szakítani veled!


A másik, talán kissé valószínűbb magyarázat, hogy ő elég nagynak tartja és izgatja a dolog, vagy egyszerűen érdekli hogy mi számára a megfelelő méret mert pont jó a tied.

máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan GYK-zik ö is. Itt meg mindig akad néhány méretre vonatkozo kérdés, vélemény, rossz indulatu beszolás (leginkább!), ami kiváncsivá tette.
máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Hadd mérje.


Én sose mértem nem is tudtam mekkora.


Erre két éve lemérte egy 30 as házas csajszi, onnantól tudom én is, hogy 16/5

máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudod, hogy 12 centi nem átlagos? Sőt még a 14 sem.
máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!