Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Konzervatív férfivel hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatív férfivel hogyan lehet megfűszerezni a szexuális életet?

Figyelt kérdés

A párom sokkal kevesebb pózzal, izgalommal is elvan a szexuális életben, mint én.

Amikor összejöttünk, kipróbàlt velem mindent, de aztán fokozatosan elhagyta a dolgokat, mert nem jött be neki. Ilyen kipróbált dolgok voltak ezek: 69, fordított lovaglás, guggolós lovaglás, ülős póz, nyalás, szex az ágyon kívül…

A nyalással kapcsolatban elvileg van egy traumája és sosem szerette, a fordított lovaglósban fáj a pénisze, a többihez nincs kedve.

A szexi fehérneműk annyira nem érdeklik, mint gondoltam. Szerepjátekozni nem akar. Nem tudom semmire ràvenni…

Az izgalmas szituk működnek nála, pl. lebukás veszélye.

Nem a vizuális ingerektől indul be, hanem a romantikusaktól.


Egyébként nem lehet panaszom, mert mindezek ellenére nincs olyan aktus, hogy minimum egy orgazmust ne adjon, istenien csinál mindent, nincs benne hiba.


Mit tegyek, ha szavakkal nem lehet felkelteni az érdeklődését? Mi válhat be?


El tudom így is fogadni, mert az életben nem lehetne jobb társam. De amikor rám jön az 5 perc, arra gondolok, bárcsak..,


máj. 16. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pàrom ugyanez, csak nőben... :D
máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó párcserében nem gondolkodtok?S te kérdező?
máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék párcserét, lelkileg nem tudnék mással lenni, még ilyen formàban sem
máj. 16. 22:26
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Ez cumi.... Kell egy szerető 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy! Más tipusú pasival próbálkozz, vagy esetleg nővel/lánnyal!
máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó te pasi vagy?..
máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én benne lennék, de párom szerintem nem. Első vagyok.
máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
#4 pasi vagy?
máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Pròbáld az ő nyelvén megközelíteni a dolgot. Nőként én is azokat a dolgokat szeretem, amit a férjed, de van, hogy valaki annyira beindít, hogy már ezek a korlátok se érdekelnek és akármi megtörténhet.

Pl ha izgatja őt a lebukás veszélye, hajts rá publikus helyen (kicsit illegális tanácsokat adok, de hát na), ott nem lesz ágy🤷🏽‍♀️. Ha fokozatosan, az ő igényeit figyelembevéve lököd ki a komfortzónájából, egy idő után ő maga is belemegy majd az ötleteidbe. (Nyilván a traumák miatt ha nem akar valamit akkor azt tiszteletben tartva)

máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor adok hálát hogy a párom ugyanolyan perverz mint én 😄
máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!