Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én kérek túl sokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves lány vagyok, és van egy 1 éves kapcsolatom. Ő is velem egy idős. Ez az első párkapcsolatom, és neki is én vagyok az első mindenbe. Minden jó a kapcsolatunkba. Kivéve a szex. Mert neki annyit jelent a szex. Hogy én szétteszem a lábaimat. Ő meg durr ,aztán addig még el nem élvez. Semmi más pózba nincs benne. Én szeretnék nagyon sok mindent kipróbálni. Ezt el is mondtam neki nagyon sokszor. Még veszekedtem is vele. De semmi. Pl, én amit nagyon szeretnék kipróbálni az az előjáték. Hogy én is csinálnám neki és ő is nekem. De még ebbe sincs benne. Például erre azt válaszolta. Hogy undorító, mert ott pisilünk stb. Még csak hozzá se akar érni a vaginámhoz . Mert szerinte undorító. Már eskü azon gondolkodok hogy elhagyom. Ti nektek mi a véleményeteket erről?
máj. 17. 00:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el . Majd találsz valakit aki minden vágyad kielégíti.
máj. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Hát tényleg el kellene hagynod.

Oké, én nő vagyok, lehet a férfiak cáfolnak, de... Mégis milyen férfi az, aki azt mondja a puncira, hogy undorító? Ilyennel még nem találkoztam, a férfiak megőrülnek a punciért, ami csodálatos érzés és neked is át kellene élned.

Esetleg volt valami traumája ennek a fiúnak, vagy valláskárosult? Oké, orált nem akarja, de hogy még más pózt sem... Érdekes.


Ha igaz a kérdés, akkor azt mondom, hagyd ott. 18 éves vagy, könyörgöm, ne ragadj meg ilyen kapcsolatban...

máj. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, hagyd el. Ne tedd tönkre magadat és ne pocsékold a saját idődet egy önző és ostoba senkire.
máj. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondásod alapján a fickó egy nagy pukkasztott nulla az ágyban. Ha már most ilyen, akkor később lesz jobb. Gondolom nem vagy képzett pszichomókus, hogy ezen változtass (úgysem tudsz). Ha elfogadod, hogy a szexualitás neked csak erről szóljon egész életedben akkor maradj vele. Ha viszont élni is akarsz nem csak fuldokolni akkor tudod mit kell tenned.
máj. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Az első ami eszembe jutott, hogy kérlek kérlek mond, hogy nem előjáték nélkül vesztetted el a szüzességed. Kérlek! 🙏🏻

Egyébként pedig, ez a 0 szexuális kultúra, prűdség és éretlenség definíciója. Ez a “pisilő” dolog oviban lejárt.

máj. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben vennék neki egy gumibabát búcsúajándéknak. Azzal pont így működik a szex.
máj. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

Dobd ki, s keress egy férfit, aki megmutatja neked, milyen a jó szex!


Nem nyomulok, ha írsz, szívesen beszélgetek veled.

máj. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én simán kicsapnám. Aztán pedig keresnék egy normális és nem önző pasit, aki ad a próbálgatásaimra.
máj. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Már rég ott kellett volna hagynod. Kár volt egy évet elpazarolni rá.
máj. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Dobd már ki ezt a nyomorék éretlen ostoba kisfiút. 🤦
máj. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!