Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, tisztában vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tisztában vagytok hogy kb mekkora a kinyújtott kisújjatok és a hüvelykújjatok közti távolság centiben?Szoktátok is alkalmazni ha intim helyzetben vagytok, intim méret megállapítására pasiknál?

Figyelt kérdés

máj. 17. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Senkiét nem mértem még le, és nem is fogom…

27N

máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Most először lemértem: 16,5.

Senkiét nem mértem le eddig, és szerintem nem is fogom.

29N

máj. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ugye tudod hogy azt egy arasznak hivják és általában 20cm de ha intim méretet inkább egy tenyér méretre hasolitd mert az kb 10cm és ha már tenyér akkor markolj rá azt huzogasad mert hailyenen filozofálsz más úgyse fogj😁
máj. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem érdekel mekkora a mérete az érdekel milyen élményt nyújt

Nem lesz jobb egy pénisz attól hogy nagyobb mint gondoltam és nem fogom kevésbé élvezni ha megtudom hogy kisebb mint gondoltam.

máj. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most így jössz ide ezzel a fax méregetéssel.

Majd legközelebb meg más mérő eszközt találj ki.

máj. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!