Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire komolyan vehető egy férfi, ha azt mondja az ágyban; most rendesen megkapod!-és közben alig 13 cm a pénisze?

Figyelt kérdés
máj. 17. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Akkora méretüt hivatalosan is fogyatékosnak kellene nyilvánitani.
máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen mérettel egy nő se vesz komolyan, akármit csinálsz.
máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Le leszek pontozva, de ha egy 140 kilos nőnek mondja akinek akárhova lehet puncit hajtogatni nem komolyan vehető. Ha egy 45 kilosnak, aki még extrán szűk is, simán lehet hogy tényleg meg tudja adni neki.


Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok érintett a témában.

máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Kinevetném.

Nem szoktam ilyet de ha ilyen duma van ekkora mérethez akkor biztosan ez lenne a vége.

máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapból nem szoktam semmi rosszat mondani egy pasi péniszére. Ehhez tényleg tartom mindig magam. De ha előzetesen azon pörög, hogy neki mekkora, és/vagy előadja, hogy ő mennyire jó az ágyban, a hálószobába érve meg elővesz egy olyat, ami még az átlagméretet sem éri el, akkor szerintem abszolút megérdemli, hogy jól kinevessék, vagy faképnél hagyják.
máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Kisfarku pasi is meg tud küldeni rendesen ha ügyes ha hiszitek ha nem
máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!