Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire extrém, ha arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Play1962 kérdése:

Mennyire extrém, ha arra izgul valaki, hogy a felesége más férfival szeretkezzen?

Figyelt kérdés
máj. 17. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ kitol kérdezed. En egy magabiztos férfi vagyok, stabil kapcsolatban es tudom hogy kielégítem a párom viszont izgat néha a gondolat hogy mi lenne ha mással duga. Miert, mert valószínűleg ez a gondolat (ha nincsenek gondok az ágyban) azért van, mert tetszik az hogy az en "tulajdonomban" van de más is tudja elvezni azt amit en, es megis hozzam jön vissza. A nők nagyrésze viszont nem érti, es nem is akarja érteni ezt szóval kiábrándulnak ettol a témától
máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az én életemben a többesezés amúgy alapélmény, mert így vesztettem el a szüzességemet, 2F 1L felállásban.


Az előző házasságomban évekig rendszeresen élvezhettem ezt a gyönyört.


Számomra is a bizalom, és szeretet az alap. Továbbá a párom élvezete az én élvezetm is.... ha neki jó valami, akkor az szmomra is jó :)

máj. 17. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Engem csak úgy izgat ha nézhetem
máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Extrémnek nem mondanám, inkább szánalmasnak.
máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Engem izgat, szeretem utána "visszavenni a csajt"..

partnert, na azt barominehéz találni ilyenre, mert a csajok akkor is letagadják ha tényleg vannak ilyen vágyaik. :D :D

máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem nagyon extrém,engem is izgat.
máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!