Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek magammal, ha 21...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal, ha 21 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem az van, hogy ülök aztán várom a csodát. Volt egy lány, aki szerelmes volt belém, nem mertem ráírni rá, csak akkor, amikor már elkezdett mással beszélni. Aztán amikor vele befejezte, akkor leállt velem, de 1 hét alatt le is álltunk a beszélgetéssel, mondta, hogy a személyiségemmel van a probléma, mert csendes vagyok, ő meg sokat beszél.


Volt egy Tinder randim, 1 hétig beszélgettünk aztán utána le is állt a beszélgetés. A lány megjegyezte, hogy elég csendes vagyok, pedig beszéltem.


Tinderen Magyarországon rohadt sok lájk, match, külföldi városokba is beállítottam magam, ott is. Például Marokkóban rohadt jó csajok kedvelnek, szerintem szóba se állnának velem élőben. De még az USA-ban is. Nem a külsőmmel lehet a baj, hogy tudok a belső énemen fejleszteni?



máj. 17. 18:24
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
68%
Szerezz csajt vagy pedig prosti
máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

A sokat beszélő csajoknak tedd a szájukba a répád, akkor le lesznek foglalva és nem beszélnek annyit!

Ha az tetszik nekik, nem sokáig leszel szűz! 🤣

máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj veletek,megy az online baromság,élőben meg meg sem mertek mukkanni.

Hagyd a francba a tindert,beszélgess,barátkozz lányokkal élőben.

máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

WTF??? Barátom t'dod miért vagy még szűz? Mert nem mozdulsz ki az internet világából. Wazze' az hogy cseverészel valakivel még nem jelenti azt hogy szerelmes. Az majd akkor (talán) lesz ha találkoztatok és volt csók meg miazmás. Addig legfeljebb szimpátiáról lehet beszélni.

Amúgy meg mi a franckarikáért társalogsz marokkói nőkkel??? Mekkora a sansz, hogy te elmenj látatlanban Marokkóba, vagy a csaj jöjjön Mo-ra? 😂

Ugyanígy totál értelmetlen olyanra mozdulnod aki hozzád képest több óra távolságban van.

máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 a csajjal többször is talalkoztam barati tarsasaggal, onnan tudom h szerelmes volt belem, meg írta is
máj. 18. 01:10
 6/6 benhur1959 ***** válasza:
Ez b.olond
máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!