Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű szép nők milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű szép nők milyen igényeitek vannak a partnereitek terén?

Figyelt kérdés
máj. 20. 10:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Itt ilyen Nok nincsenek.
máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Legyen jóképű, magas, sportos, intelligens,diplomás,udvarias,kedves, legyenek értelmes hobbijai, humora, és anyagilag független legyen.
máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2 -es ez egy elég szép nagy lista! Mire ez összejön a pasas legalább 40- 50 éves! vagy jó 60 -as Addigra szex már alig... Az nem baj ? Ja az nem baj, mert pár év elpatkol, és tied a háza is :)
máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%

Legyen okos, jó humorú, kedves udvarias, segítőkész, támogató, tudjunk jókat beszélgetni, költsön rám anyagilag is.

Legyen igényes, legyen ápolt a fogazata.Ezen kívül nekem kb mindegy hogy néz ki, ha megfog valamivel.Annyi, hogy elhízott ne legyen.

máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Legyen egyénisége, humora, legyen intelligens, ápolt, és legyen nagy farka (20+cm)
máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%

#3, Mi jön össze 50-60 évre?

-A jóképűség nem, az fiatalon látványosabb

-magasság:az kb.18 éves korra kialakul

-sportos: azt már óvodás korban is lehet űzni

-intelligens: az már kamaszkorban megmutatkozik

-diplomás: azt 20-on évesen szerzik

-udvarias: értelmes szülők erre már kiskorban megtanítják a gyereküket

-kedves : ez intelligencia és neveltetés kérdése, már 10 évesen is lehet gyakorolni a kedvességet

-értelmes hobbik: szintén óvodás kortól vannak foglalkozások, táborok, programok, szóval hobbit lehet űzni bármikor

-Anyagi függetlenség: egy jó végzettséggel már 20-on éves is megszerezhető, nekem leglábbis nőként sikerült a saját lábamra állni 22 évesen. Kulimunkából meg 60 évesen se fog sikerülni, ezért várom el a diplomát, és az intelligenciát.

máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

3 as vagyok 6 osnak :) szép összeállítás nem mondom, de azért csak ott volt a lényeg is! Diploma nélkül minden pasinak pápá! Hogy is mondtad? Ja igen : Kulimunkából meg 60 évesen se fog sikerülni….

Szép kilátások!

Neked ugye Carrie Bradshaw nagy példaképed, igaz -e ?

máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
#7 ezt úgy mondod mintha a diplomát csak az arisztokrácia szerezhetné meg vagy nem tudom. Aki akarja, meg tudja csinálni pénz meg minden nélkül. A te bajod hogy te nem akartad, akkor ne legyen baj az se ha vannak nők akiknek ez fontos. Nekem is az, pedig én nem a 6os vagyok.
máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%
7 vagyok 8 asnak. Te pedig úgy mondod mintha a diploma nélkül az ember már nem is érne semmit. Pedig, ha végig gondolod, nem csak itt Magyarországon, de a világ jórészén csak keveseknek van. Mindegy, hogy miért. A diploma csak egy papír. Attól az ember még lehet tök hülye! Tudod én azt tartom szánalmasnak, hogy ez a varázsszó, hogy diploma sok nőt megbolondít. Holott az csak azt jelenti a pasas sokat ült az iskolapadban, és ha nem sikerül elhejezkednie, akkor talán talál valamit, de akkor meg le sem szarják a magadfajták, hiszen milyen dolog már az, hogy diplomásként mondjuk targoncázik. Hallottam már ilyet, hogy diplomás aztán mégis targoncát vezet egyszerűen azért, mert ott talált melót
máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Tehat akkor en, huszonevesen, sikeres vallalkozokent, csak ronda not kaphatok, mivel nincs diplomam ? 😃
máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!