Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfi akivel elkezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi akivel elkezdtem randizni elég gyakran a székletéről beszél. Normális, hogy elment a kedvem tőle? (27/N)

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, és már nagyon régóta kiszemeltem magamnak egy férfit. Nagyon az esetem, értelmes, okos, és rettenetesen jóképű. Igazi FÉRFInek tűnt, már évek óta meg akartam ismerni.

A harmadik randin feltűnt, hogy szinte csak magáról beszél, de ez még akkor nem zavart annyira, illetve, hogy E/3-ban beszél sajàt magáról.

Ezt értsétek úgy, hogy “hát a Kovács Sanyit azért sokan ismerik” és ilyenkor magáról beszél.

Még ezen is átléptem volna.

A tegnapi randinkon viszont elkezdte fejtegetni, hogy fáj a hasa. (Amiért egyébként nagyon sajnáltam.)

Viszont részletezte, hogy mostanában nyálkásat meg véreset kulázik és nagyon aggódik és elmegy orvoshoz mert olyat sz*rt, mintha menstruálna. Ezt így.


Tényleg komoly baja lehet és én ezt nagyon sajnálom, de egy nőnek, akivel még nem is csókolóztam ilyet mondani...

Nagyon vizuális típus vagyok és mivel az utolsó két randin felhozta ezt a témát, már csak erre tudok gondolni és egyáltalán nem kívánom őt...

Ő meg szegény nem érti miért halogatom a következő randit... de egyszerűen, ha rá nézek már csak a széklet jut eszembe.


Mit tennétek a helyemben?

Egyébként egy 31 éves férfiről van szó...


máj. 20. 20:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
29%
Ha szűz vagy akkor óhatatlanul ide jutsz a nagy válogatások közepedte. Nem normális de szokványos dolog
máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 bolognai a kedvencem ***** válasza:
57%

Keresnék egy értelmesebb férfit akivel el tudok menni randizni.

Szörnyű, hogy ilyen bohócokkal képesek elmenni a nők..

máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
2: De hát JÓKÉPŰ. Az mindent felülír.
máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
37%
Adnék neki még egy esélyt de feltételekkel. Azaz nem beszélhet kakáról.
máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem találkoznék vele többet
máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Muszáj ilyen sz.r alakokkal összeszűrni a levet?
máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Én többet nem randiznék vele.
máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hogy elment tőle a kedved.

Ha együtt lennétek, vagy a legjobb barátod lenne esetleg akkor el tudom képzelni, hogy elmondja, de így...

máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon okos lehet ha ilyenekről beszél a harmadik randin :DD
máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
És te erre mondod, hogy értelmes, okos? Hát nekem más a véleményem!
máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!