Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns lányok, nők a szexmen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns lányok, nők a szexmentes BDSM mennyire tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a legtöbb fizetős domina alapból nem vállal aktust, de a sub fél így is általában az elélvezésért veszi igénybe a szolgáltatást. Egy párkapcsolatban meg gondolom alap a szex még egy BDSM játék során is.

Én viszont olyanra gondolok, ahol egyáltalán nem a szex vagy az elélvezés van előtérben, hanem maga a BDSM, a kiszolgáltatottság, a határok kitolása, stb. Akár nem is kifejezetten BDSM-re gondolok, csak egyes elemeire, a kényszerítésre, megalázásra, kikötözésre, és hasonlókra. Kipróbálnátok ilyet teljesen szexmentesen is, vagy mindenképp része kell legyen az erotika, vagy valamelyik fél csúcsra juttatása is? Hogy álltok hozzá a témához?



máj. 21. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Semennyire
máj. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Csak egy kívülálló tapasztalati állásfoglalása:


Nem vagyok nő és nem vagyok heteró. (Bi vagyok, aktus csak nőkkel, ám BDSM-be belefér a saját nemem is).


Létezik az aktus és szexmentes fétis. Mondjuk a medikál játékok, az orvosi fétis BDSM mivolta vitatott bizonyos körökben, mert lényegesen kevéssé "szadomazó" mint amit a BDSM kedvelői művelnek.


De létezik férfi és női oldalon is az, hogy úgy játszunk orvososat, hogy nincs szexuális kielégülés a helyszínen. Aztán az, hogy a "szeánsz" után ki mit csinál, erre visszagondolva magával, az az ő dolga. De a legtöbb esetben a pácienseim, nők és férfiak egyaránt nem kértek szexet, de mégcsak kézzel kielégítést sem. Az igazi fetisiszta beére a fétis megvalósulásával, és utána a visszaemlékezéseiben lehet, hogy önkielégít vagy nem, mondom, az ő dolga. Bár hozzá teszem, ahogy fent is írom, a klasszikus kötözős, bilincselős, ostoros, latexes, lakkcsizmás sztereotíp BDSM-nél a medical kissé speciálisabb, sokan nem is fogadják el BDSM kategóriában.

máj. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális domináns nőként mindig így élem meg a bdsm-et. A kötözés, verés, csicskáztatás stb simán jó lehet mindkét fél számára szex nélkül. Előre tisztázom a szubokkal, hogy nincs elélvezés a jelenlétemben. Különben is addig szolgálatkész a szub, amíg nem élvezett el. Legjobb, ha erényövben van.
máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Az orvosi fétis szerintem sem tartozik a BDSM kategóriába, sőt, szerintem még csak egyik részébe sem. Ettől függetlenül köszi a választ, érdekes volt.

#3 Én is aszexuális vagyok, igazából innen a kérdés témája. Az erényövvel is teljes mértékben egyetértek, bár sajnos én még nem tudtam olyat beszerezni amit szeretnék. Neked is köszi a választ, én felpontoztalak benneteket.

máj. 22. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szub lányként mondom, hogy izgalmas a szexmentes bdsm, de azért szeretem ha megkönyörülnek és elélvezhetek néha 🥲
máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltam olyan dominánál akinél semmilyen szexuális dolog nem történt. Magyarországon is volt régen egy ilyen hölgy, aki csak fenekelt és büntetett, semmilyen más interakció nem volt.

Külföldön (Németország és Hollandiában éltem 15 évet) viszont sok hölgynél jártam aki főleg fétisre vagy büntetésre specializálódott, de sose nyúltak a farkamhoz. A legszigorúbb Úrnő akihez évekig jártam, külön kitétel volt hogy erényövben kell lennem, és két találkozó között is hordanom kellett, szóval nem volt olyan, hogy a szeánsz után rögtön kiverhettem volna. Számozott műanyag lakatot használtunk de nyilván a saját becsületemen múlt hogy csalok-e, hiszen ezekből az erényövekből azért ki lehetett ügyeskedni a farkamat, de nem csaltam soha.

máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!