Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi volt a legkeményebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a legkeményebb fenekelés, amiben valaha részetek volt?

Figyelt kérdés
És hogy bírtátok?
máj. 21. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
24 ütés mogyoróbottal a meztelen fenekemre deresre lekötve.Fájt. A 8.nál kezdett igazán, akkor már nem kíméltem a hangszálaimat! Aztán mikor vége lett. alig birtam lábra állni, kiment belőlem az erő. És még egy hét múlva is fájt.
máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám eltört rajtam egy fakanalat, mert megbuktam matekból kilencedikes koromban. Elég rosszul bírtam...


(Közben vettem csak észre, hogy valszeg erotikus fenekelésre vonatkozhat a kérdés, mind1 most már, elküldöm...)

máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt 23/l
máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a betörés fajt a legjobban. 10 ütés vesszővel, számolnom is kellet. Bár a bőröm nem hasadt fel, de pokolian fajt. Három napig az ülés is gondot okozott.
máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pálcával 50, csupasz fenékre, leszíjazva.


Ezen kívül ugyanígy jártam mint a 2-es, csak 10.ben 😅

máj. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!