Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kb mennyi idősen van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kb mennyi idősen van az, hogy nem elég a maszti, hanem pasi, vagy minimum petting kell? Inkább ti akartok örömöt szerezni pl orállal, vagy nektek szerezzenek örömöt?

Figyelt kérdés

máj. 21. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
17-18 éves korban,de nyilván az változó.20 éves kor betöltésekor 80%-unk már nem szűz szerintem.
máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 17 évesen én is szexeltem volna már, de csak 20 fölött jött össze.
máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen megdughatott volna az első pasim, eszembe sem jutott szexelni vele, 19 évesen már nagyon vágytam rá, ugyanaz volt a pasim, kivertem neki a Balcsin gumicsónakban. Nyár végén vesztettem el a szüzességemet. De kis k**va voltam, mert nem is neki adtam oda a szüzességemet, hanem másnak. Szégyellem a fejemet utólag, de akkor még nagyon úgy gondolkodtam, hogy annak szeretném odaadni, aki a férjem lesz. Ez legyen az egyetlen mentségem.
máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen..
máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Saját méltóságára igényes ember a szüzességét házasságig őrizze, a maszti bűn, meg a szex is az házasságon kívül. Hallottatok már az önfegyelemről, meg az önuralomról és a testi energiák munkára, tanulásra és szeretetkapcsolatokra való fordításáról?
máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
3-as, Téged viszont nagyon megdícsérlek, hogy utólag megbántad. Értékes ember vagy.
máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván mindenki értékes, de a hozzáállás egyesek részéről undi.
máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5-6 miért hiszed azt vallás károsultként, hogy bárkit van jogod elítélni, bírálni vagy megdícsérni?

Az utolsó mondattal (kérdéssel) egészséges határokon belül még nagyjából egyet is értek, de az első fele csak álszenteskedés, sokkal nagyobb bűnöket követtek el vallásosként, mint akik házasság előtt élnek szexuális életet.

máj. 22. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!