Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gimis lányok! Ezt ti miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis lányok! Ezt ti miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Ma az egyik lány osztálytársam (kilencedikesek vagyunk) eléggé lengén, nagyon szexin volt öltözve. Egy melltartó volt rajta és egy lenge nyári fehér ing féleség, ami nem volt begombolva (tehát telibe ki volt a melltartója),és ezek mellé egy szexi rövid feszülős naci. Napközben sokat néztem őt, de egyik órán "betelt a pohár". Tesi óra volt (stadionban), de ő nem tesizett, így nem öltözött át tesi ruhába. Mi, fiúk álltunk hátul, a lányok elől (tornasor). Egyszer csak előttem volt a csaj akiről beszélek és az ő barátnője (aki szintén irtó szexi). Erre a barátnője megszólal viccből, röhögve: "milyen melltartód van". Én ott azt hittem végem van, egyből fel is állt a farkam. Ez így leírva tudom, hogy nem hatásos, de ha látnátok, jobban el tudnátok képzelni. Egyébként később óra közben láttam (ugye mi futottunk, stb, de ő ült, mivel ugye nem tesizett), hogy azt a lenge inget is levette, tehát konkrétan egy fehér melltartóban volt. Még most is ahogy rá gondolok, annak ellenére, hogy nemrég 3x kivertem egymás után, újra feláll a farkam.

A kérdésem az lenne, hogy amikor ti is lenge ruhát vesztek fel, akkor azt azért teszitek, hogy szédítsétek vele a fiúkat? Ha igen, akkor az jelen esetben fura lenne, hisz a csajnak van barátja.

Köszi, ha végigolvastad!

CSAK lányok válaszát várom, kort is írjatok légyszi!

F



máj. 21. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha lengén öltözök, az azért van, mert a hőség miatt az a legkényelmesebb. Más fiúk, férfiak véleménye és reakciója (legalábbis amíg nem jönnek oda) nem érdekel, egyedül a páromé.

23/N

máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Hoppá, most láttam, hogy csak gimisek válasza érdekel. Nézd el nekem, bár ebben azóta se változott a véleményem.
máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! De mégis, suliban szinte csak egy szál melltartóban, a sok kamasz srác közé menni nem túl merész egy kicsit? Mármint hogy sokan megnézik, megkívánják. 😅
máj. 21. 18:02
 4/17 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszolhat, aki lány, és jár/járt gimibe. 😊
máj. 21. 18:03
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Számomra túlzó, leírás alapján rib#ncosnak is hat, de végsősoron az ő dolga. Ha ütközik a házirenddel, úgyis fog beszélni vele egy tanár.
máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyeneket jól meg kell szopatni, aztán megdugni. Én előtte azért el is fenekelném, amiért ilyen rosszkislány volt.
máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek úgy felöltözni,hogy megnézzen mindenki az osztályba, de csak melltartóban biztos nem ülnék ott
máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván nem miattatok,kis csávók miatt csinalja. Komoly palik biztos dugják is rendesen.
máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Nincs ebben semmi extra.

Strandon is látják melltartóban a nőket.

máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Én sose öltöztem így, és úgy gondolom, hogy az ilyen r'banc meg is érdemli, hogy szét legyen baszva a segge. 🫠
máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!